Oprogramowanie WMS

Program magazyn Online

Program magazyn Online od SoftwareStudio to niezwykle wygodny sposób zarządzania procesami magazynowymi poprzez Internet.

Program <a href=magazyn Online” class=”wp-image-1185″/>

WMS od SoftwareStudio

WMS jest profesjonalnym systemem do nadzoru prac magazynowych, a także generowania dokumentów. W tym tabel, raportów i innych. Wszystkie moduły pozwalają na sprawne zarządzanie procesami zachodzącymi w magazynie. Oprogramowanie od SoftwareStudio wyróżnia się możliwością obsługi przez Internet.

Program magazyn Online

Program magazyn Online

WMS Online można obsługiwać przez każde urządzenie z zainstalowaną przeglądarką internetową. Może to być tablet, telefon, laptop, komputer stacjonarny. Wystarczy wpisać odpowiedni adres do przeglądarki internetowej, a następnie zalogować się do panelu użytkownika poprzez wpisanie nazwy użytkownika i hasła. W zależności od tego czy oprogramowanie obsługuje się przez kierownika magazynu, czy przez klienta, albo też inną osobę do tego upoważnioną, można ustalić różne aktywne moduły. Dzięki temu edycja i dodawanie konkretnych danych będzie wykonywane wyłącznie przez osoby, które są odpowiedzialne za konkretne działania. Dla innych użytkowników dane i moduły będą całkowicie niewidoczne.

Zarządzanie magazynem przez Internet

Obsługa systemu WMS jest możliwa z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu pracownicy magazynu, na przykład kierownik, mogą śledzić na bieżąco wszystkie zmiany oraz postępy prac na magazynie.

Program magazym Online. Dostosowanie oprogramowania WMS

Programiści od SoftwareStudio to specjaliści, którzy mogą dopasować funkcjonalność systemu do wymagań przedsiębiorstwa nabywającego program WMS. Oprogramowanie od SoftwareStudio można wzbogacić o dodatkowe funkcje, a także opcje. Ponadto łatwo będzie rozbudować istniejące już moduły, a także zmienić kolejność oraz wygląd programu.

Program magazyn Online także dla firm międzynarodowych

WMS jest oprogramowaniem, które będzie idealne nawet dla dużych magazynów wysokiego składowania, a także dla firm logistycznych, przedsiębiorstw posiadających oddziały w różnych państwach oraz dla firm świadczących usługi magazynowe na zasadzie outsourcingu. Oprogramowanie domyślnie jest obsługiwane w języku polskim. Jednak można ustawić różne języki, w zależności od tego, w jakim kraju są magazyny i oddziały przedsiębiorstwa.

Komunikacja z programem magazynowym
Komunikacja z programem magazynowym

Komunikacja z programem magazynowym użytkownika z odbywa się wielowariantowo, tzn. tę samą czynność można wykonać w różny sposób.Generalnie możliwa jest obsługa systemu przy pomocy myszk…

Transakcje
Transakcje

Za pomocą MENU program magazynowy pozwala wywoływać, czyli uruchamiać odpowiednie elementy systemu zwane transakcjami. Transakcje w tym rozumieniu jest dowolne wywołanie elementy stanowiące sk…

Wagi paletowe
Wagi paletowe

SoftwareStudio Sp. z o.o. wybiera z dostępnych na rynku urządzeń wspierających pracę magazynu najlepsze, a także prawdzone rozwiązania. Dlatego polecamy naszym klientom moduł doważenia palet…

Paulina Nijak