Programy do magazynowania towaru

Programy do magazynowania towaru

Programy do magazynowania towaru

Nasze programy do magazynowania towarów oferują moduły są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Poznaj programy do magazynowania towaru.

Oprogramowanie magazynowe
 1. Przedstawimy programy do magazynowania towaru
 2. A gdyby tak systemy WMS wdrożyć w swoim magazynie?
 3. Dowiedz się więcej na temat system do zarządzania magazynem !
 4. Jak tani program magazynowy ułatwia pracę w magazynie?
 5. Dlatego program magazynowy działający online warto odkrywać możliwości!
 6. Dlatego systemy informatyczne dla magazynu warto poznać możliwości!
 7. A gdyby tak systemy WMS wdrożyć w swoim magazynie?
 8. Dowiedz się więcej na temat system do zarządzania magazynem !
 9. Jak tani program magazynowy ułatwia pracę w magazynie?
 10. Dlatego program magazynowy działający online warto odkrywać możliwości!
 11. Dlatego systemy informatyczne dla magazynu warto poznać możliwości!

Przedstawimy programy do magazynowania towaru

Przede wszystkim programy do magazynowania towaru, czyli Programy do magazynowania towarów oferują moduły są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android.

Polecamy programy
do magazynowania towaru

System magazynowy WMS

system magazynowy wms

System magazynowy WMS pozwala na ciągłą pracę magazynu związane z szybkim przyjmowaniem i wydawaniem towarów. Programy do magazynowania towaru, dlatego Programy do magazynowania towarów oferują moduły są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Programy do magazynowania towaru.

programy do magazynowania towaru wms wapro mag prestiż

Oprogramowania dla magazynu wysokiego składowania

oprogramowania dla magazynu wysokiego składowania

Aby maksymalnie upłynnić pracę oprogramowania dla magazynu wysokiego składowania realizuje się zlecenia systematycznego uzupełnienie towarów rolkami ze stref o niższej dostępności tak by żadne zlecenie nie spowodowało dłuższego przestoju np. ze względu na konieczność wykorzystania specjalistycznego wózka widłowego.

programy do magazynowania towaru program magazynowy online

Stany magazynowe program

stany magazynowe program

Oznaczenie za pomocą kodów kreskowych nie tylko produktów, ale także regałów i lokacji w magazynie pozwala natomiast na łatwą segregację zamówień. Operator jest bowiem informowany przez specjalną aplikację, które produkty, do którego kartonu powinien zapakować. Tu nie ma miejsca na pomyłki czy błędy. Wszystko jest bowiem potwierdzane i weryfikowane w systemie.

programy do magazynowania towaru wms program magazynowy

Magazyn wysokiego składowania program

magazyn wysokiego składowania program

Kompletny system dla magazynu wysokiego składowania, czyli program przeznaczony dla operatorów logistycznych, spełniający szerokie potrzeby zarówno małych jak i dużych centrów logistycznych. Programy do magazynowania towaru, dlatego Programy do magazynowania towarów oferują moduły są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Programy do magazynowania towaru.

programy do magazynowania towaru magazyn wysokiego składowania program

System WMS funkcje

system wms funkcje

Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom oraz dużym możliwościom modyfikacji i dostosowania stopnia zaawansowania systemu program WMS zapewnia sprawne zarządzanie procesami logistycznymi w magazynach w każdym sektorze przemysłu i może być wdrożony u klientów różnych branż o bardzo zróżnicowanych i specyficznych wymaganiach.

programy do magazynowania towaru program magazynowy online

Poznaj aplikacja magazynowa Android

aplikacja magazynowa android

Aplikacja magazynowa Android to dodawanie towarów skanując kody kreskowe. Aplikacja pozwala na przeglądanie historii dokumentów magazynowych oraz ich zawartości. Programy do magazynowania towaru, dlatego Programy do magazynowania towarów oferują moduły są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Programy do magazynowania towaru.

programy do magazynowania towaru program magazynowy online

Oprogramowanie logistyczne – korzyści z wdrożenia

oprogramowanie logistyczne - korzyści z wdrożenia

Nie ma idealnego programu magazynowego. Zwykle kończy się na wyciąganiem danych i obróbką w starym dobrym excelu, tak aby uzyskać oczekiwane wyniki. Najlepszy program to taki, który można modyfikować we własnym zakresie raporty i obróbka danych. Może się okazać, że będzie brakowało wyczucia potrzeb, doświadczenia i wiedzy z zakresu logistyki i magazynowania. Z tego względu takie szycie na miarę zleca się właśnie firmom, zwanym “software house’ami”

programy do magazynowania towaru oprogramowanie wms

A gdyby tak systemy WMS wdrożyć w swoim magazynie?

Rozładunek w magazynie przeprowadzany jest z wykorzystaniem transportu wewnętrznego. Jego celem jest przemieszczenie towarów ze skrzyni pojazdu do pola odstawczego. Gdy towar jest dostarczany za pośrednictwem paletowych jednostek ładunkowych możliwe jest zautomatyzowanie procesu wyładunkowego. Systemy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Czy zastosowanie nowoczesne programy do magazynowania towaru pozwala ograniczać pomyłki w magazynie ?.

Systemy WMS

W jaki sposób nowoczesne programy do magazynowania towaru koordynuje pracę magazynierów?

Dlaczego nowoczesne programy do magazynowania towaru eliminuje powstawanie pomyłek ?

Dopisanie nowego miejsca składowania, czyli magazynowe systemy informatyczne. Nowe miejsce adresowe dopisywane jest w pozycji menu NOWA LOKALIZACJA lub przez użycie funkcji DOPISZ w kartotece miejsc adresowych. Po uruchomieniu pozycji menu wyświetlony zostaje formularz dopisania miejsca adresowego. Oznaczenie miejsca adresowego ma format AA-BB-C-D, gdzie: AA – regał, BB – gniazdo, C – wysokość (poziom), D – paleta (gniazdo paletowe). Parametry miejsca adresowego podzielone zostały na kategorie: regał, gniazdo, wysokość, gniazdo paletowe, status lokalizacji i inne.

Powinieneś rozważyć, czy potrzebujesz systemy WMS ?

Oprogramowanie Warehouse Management System przejmuje od kierownika magazynu rolę zarządzania rozmieszczeniem towarów. Pozwala wyznaczać strefy składowania, a także miejsca paletowe. Poprzez oprogramowanie WMS można w bardzo szybki sposób lokalizować każdy z produktów przechowywanych na magazynie, a także sprawdzić najważniejsze informacje na temat asortymentu. Praca kierownika magazynu zostaje maksymalnie ułatwiona.

wykorzystanie oprogramowania WMS.net w wersji www przekłada się na większą efektywność pracy. platforma studiosystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne. innymi słowy potrzebujesz naszego programu wms.net!

SoftwareStudio oferuje systemy WMS dla magazynów wysokiego składowania.

MOQ (minimum order quantity), czyli minimalna wielkość zamówienia jest to najmniejsza dopuszczalna wielkość/wartość zamówienia; w praktyce może odnosić się do ilości zamawianych towarów (wyrażonej np. jako minimalna liczba sztuk lub wielokrotność minimalnej liczby sztuk) bądź łącznego zamówienia do dostawcy (wyrażonego wartościowo lub ilościowo).. Trudno sobie wyobrazić nowoczesne programy do magazynowania towaru bez wdrożonego programu WMS.net do jego obsługi. Program WMS.net stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne (oprogramowanie, urządzenia, usługi i serwis).

Dowiedz się więcej na temat system do zarządzania magazynem !

Podczas przeładunku towarów materiały są przemieszczane pomiędzy skrzynią pojazdu dostawczego a polem odstawczym znajdującym się w magazynie przyjęć. Podczas przyjęć magazynowych i wydań materiały pozostają na polach odstawczych jak najkrótszy czas i są przemieszczane do strefy składowań lub bezpośrednio są przepakowywane i ładowane na inne pojazdy w celu dalszej spedycji ładunków. Bezpieczny i stabilny system do zarządzania magazynem oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet. Aby dowiedzieć się więcej w temacie nowoczesne programy do magazynowania towaru kliknij tu..

System do zarządzania magazynem

Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie SoftwareStudio, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru w swoim magazynie.

Kilka argumentów, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru !

Magazynowy System informatyczny jest to wysoce wyspecjalizowane system usprawniający kluczowe procesy zachodzące w magazynach. Wykorzystanie nowoczesne programy do magazynowania towaru w przedsiębiorstwie usprawnia działanie pracownikom wielu działów. Oferowana aplikacja WMS.net działa także na telefonach z systemem Android czy Apple. Produktem prac analitycznych i projektowych jest dokumentacja analityczna i projektowa. Obejmuje on między innymi: wymagania biznesowe, wizje obszarów biznesowych, przypadki użycia, wymagania systemowe, modele klas oraz architekturę techniczną systemu. Usługi analizy danych Analysis Services rozszerzają skalowalność, łatwość zarządzania, niezawodność, dostępność i programowalność hurtowni baz danych, business intelligence i rozwiązania line-of-business.

System informatyczny służący do zarządzania magazynem wykracza daleko poza standardowe funkcje dotychczasowych systemów magazynowych w postaci oprogramowania kontrolującego stan zawartości magazynu i dystrybucję towarów. Z punktu widzenia klienta dodatkowym atutem wyboru usługodawcy jest nowoczesny i sprawny system informatyczny, z tym że preferowane są rozwiązania pozwalające na zdalny przez Internet dostęp do modułu klienta. System informatyczny służący do zarządzania magazynem wykracza daleko poza standardowe funkcje dotychczasowych systemów magazynowych w postaci oprogramowania kontrolującego stan zawartości magazynu i dystrybucję towarów. Klienci operatora logistycznego mogą posiadać własny System informatyczny za pomocą którego operator zobowiązany jest prowadzić ewidencje magazynową.

Czy wiesz jak wykorzystać system do zarządzania magazynem w magazynie wysokiego składowania?

Oprogramowanie WMS.net oraz wyposażenie stanowią całość systemu nowoczesnego magazynu. System klasy WMS zainstalowany w magazynie współpracuje z nadrzędnym systemem zarządzającym całym przedsiębiorstwem. Systemem tym jest najczęściej system klasy ERP, YMS lub TMS. oferujemy nowoczesne programy do magazynowania towaru, czyli wyspecjalizowane oprogramowanie dla twojej organizacji. nawiasem mówiąc nowoczesne programy do magazynowania towaru w przedsiębiorstwie ułatwia pracę wielu osobom w firmie.

Po co system do zarządzania magazynem w magazynie wysokiego składowania?

System WMS jest to program klasy WMS (Warehouse Management System), stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne (oprogramowanie, urządzenia, usługi i serwis) pozwalające na zarządzanie ruchem produktów na magazynie oraz optymalizujące wykorzystanie przestrzeni magazynowej.. Wdrożenie nowoczesne programy do magazynowania towaru w firmie pozwala na sprawne działanie pracownikom w wielu działach. Na wszelki wypadek zapamiętaj co czytałeś o naszym oprogramowaniu WMS.net.

Jak tani program magazynowy ułatwia pracę w magazynie?

Zaletą używania systemu magazynowego jest skrócenie czasu przyjmowania zamówień oraz ich realizacji, usprawnienie kontroli i weryfikacji stanów magazynowych poprzez zastosowanie znakowania, kodowania i etykietowania towarów oraz opakowań. Wartością nie do przecenienia jest czas. W przypadku operacji logistycznych zawsze chodzi o jego zmniejszenie i maksymalne wykorzystanie, a sprawny system magazynowy jest w stanie to zapewnić. W efekcie oznacza to, że jest to w eksploatacji tani program magazynowy. Kiedy wdrożysz nowoczesne programy do magazynowania towaru w magazynie wysokiego składowania?.

Tani program magazynowy

Czy nowoczesne programy do magazynowania towaru można używać na telefonach?

Jak możesz nowoczesne programy do magazynowania towaru wykorzystać w magazynie wysokiego składowania?

W sytuacji, gdy w magazynie nie jest wykorzystywany radiowy terminal magazynierzy posługują się listą drukowaną na papierze. Szczegółowe rozpisanie artykułów i miejsc składowania pozwala na szybką obsługę operacji związanych zarówno z przyjmowaniem towarów jak i ich wydawaniem z magazynu. Czas opowiedzieć o nowoczesne programy do magazynowania towaru. W wyniku zastosowania interfejsu webowego, program WMS.net jest niezwykle intuicyjny. Aplikacja Internetowa (webowa) to program komputerowy, który pracuje na serwerze. Komunikuje się on poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej użytkownika. Wysoka dostępność czy klastrowanie oraz mirroring baz danych w SQL Server dostarczają firmie bardziej niezawodnych aplikacji dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

W magazynach w których istnieje konieczność ścisłej kontroli lokalizacji (miejsc składowania) przechowywanych towarów stosuje się znakowanie miejsc lokalizacji za pomocą specjalnych kodów – oznaczeń. Miejsca składowania oznakowane są etykietą z jawnym określeniem unikalnego miejsca składowania oraz prezentacją tego w postaci kodu kreskowego. Kod kreskowy miejsca składowania generowany jest na podstawie zdefiniowanej struktury magazynu w programie magazynowym. Podczas układania towarów na miejscach lokalizacji magazynier odczytuje kod towaru oraz kod lokalizacji na którą kładzie towar. Dzięki tej Operacji następuje jednoznaczne przypisanie w systemie informatycznym towaru do miejsca lokalizacji.

Dlaczego tani program magazynowy eliminuje powstawanie pomyłek ?

System magazynowy Online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Można go obsługiwać z poziomu przeglądarki Internetowej. Nieistotne jest to, jaka przeglądarka jest zainstalowana na urządzeniu, ani jaki sprzęt jest użytkowany. Wszystkie dane są dostępne od razu po zalogowaniu i zapisywaniu bezpiecznie w chmurze. Generowanie raportów oraz zestawień zajmuje zaledwie kilka chwil.

oprogramowanie WMS.net może być zintegrowane z firmową domeną (active directory). tak więc zarządzanie kontami użytkowników i hasłami odbywa się za pomocą standardowych rozwiązań. wdrożenie nowoczesne programy do magazynowania towaru w firmie pozwala na sprawne działanie pracownikom w wielu działach.

Co oznacza tani program magazynowy ?

WMS Android stanowi moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając WMS Android na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazynierów. Najlepszą formą handlu elektronicznego jest, gdy cała transakcja handlowa od momentu złożenia zamówienia do realizacji płatności i dostawy towaru odbywa się wyłącznie przez Internet. Zwykle jednak poszukiwanie towarów, usług, nowych kontrahentów, przesłanie dokumentów i płatności odbywa się za pomocą Internetu. Jednak dostawa zamówionego towaru odbywa się bezpośredn. Pamietaj o tym, że programujemy aplikacje mobilne dla Apple iOS oraz Android. Po pierwsze nowoczesne programy do magazynowania towaru jest ważnym elementem w Twojej działalności.

Dlatego program magazynowy działający online warto odkrywać możliwości!

Technologia operacji magazynowych charakterystyka technologicznego procesu magazynowania. Organizacja prac magazynowych w przedsiębiorstwie i dostosowanie operacji magazynowych do rodzaju magazynów. A także poszczególnych ich elementów oraz harmonogramowanie operacji magazynowych. Ponieważ system wms.net, dlatego NOWOCZESNE PROGRAMY DO MAGAZYNOWANIA TOWARU Kliknij nowoczesne programy do magazynowania towaru , aby dowiedzieć się więcej..

Program magazynowy działający online

Co charakteryzuje nowoczesne programy do magazynowania towaru ?

Warto wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru w magazynie wysokiego składowania.

Nowoczesne rozwiązania roztaczają wachlarz możliwości w zakresie składowania i przemieszczania towarów. Wyświetlanie sum częściowych powyżej lub poniżej odpowiadających im wierszy, dopasowywanie szerokości kolumn podczas odświeżania, przenoszenie pola kolumny do obszaru wiersza lub pola wiersza do obszaru kolumny, scalanie lub rozdzielanie komórek elementów zewnętrznego wiersza lub kolumny. Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio jest elastyczne. Oferujemy swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania. Wykorzystanie oprogramowania WMS.net w wersji www przekłada się na większą efektywność pracy. Problem z pisaniem aplikacji internetowych nie leży w logice biznesowej, która znana jest od lat 90 tych, kiedy komputery klasy PC zaczęto wykorzystywać do prac biurowych w środowisku DOS. Od 2008 roku zajmujemy się programowaniem opartym o popularne standardy baz danych Microsoft SQL server.

Z poziomu kartoteki magazynowej można nie tylko przeglądać historię obrotów danego towaru, ale także sprawdzać bieżące stany magazynowe ogólnie i szczegółowo lub dostępne stany magazynowe. Datalogic to światowej klasy producent czytników kodów kreskowych, zbierania danych, komputerów przenośnych, systemy rfid i czujniki optyczne w dziedzinie automatyki przemysłowej. Do każdego dokumentu magazynowego użytkownik może dołączać dowolne pliki stanowiące załącznik. W związku z tym SoftwareStudio zaleca przechowywać kopie definicji raportów w oryginalnym formacie plików rdl w bezpiecznym folderze dysku ntfs, tak aby można było ponownie je opublikować. Informacje zapisane w zbiorach mogą być wyświetlane według dowolnego porządku. Program studio magazyn WMS.net standardowo korzysta z bazy MS SQL Server lub nowszy.

Dlaczego program magazynowy działający online eliminuje powstawanie pomyłek ?

Pod pojęciem sortowania należy rozumieć ustalony układ pewnego porządku prezentowania danych. Informacje zapisane w zbiorach mogą być wyświetlane według dowolnego porządku. Standardowo program domyślnie porządkuje zbiór według tzw. klucza głównego (domyślny numer porządku).

Dla większości rejestrów istnieje możliwość zmiany ustawienia porządku domyślnego, ustawia się to w odpowiednim szablonie rejestru. Aby zmienić kolejność wyświetlania informacji wystarczy kliknąć myszką na nagłówku tabeli (z nazwą kolumny) której chcemy ustawić porządek wyświetlania.

Dane można sortować według tekstu (od A do Z lub od Z do A), liczb (od najmniejszych do największych lub od największych do najmniejszych) oraz dat i godzin (od najstarszych do najnowszych i od najnowszych do najstarszych) w jednej lub większej liczbie kolumn. Podczas sortowania danych w widoku danych następuje modyfikacja podstawą platformy WMS.net jest technologia asp.net, html5, css3, jquery, baza danych microsoft SQL server. jednak ważne są także moduły na urządzenia mobilne z systemem android lub ios. licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania nowoczesne programy do magazynowania towaru.

Co charakteryzuje program magazynowy działający online ?

Rozważamy wdrożenie rozwiązań typu systemy magazynowe na zamówienie w sytuacji, gdy standardowe dostępne na rynku aplikacje nie zdają egzaminu. Najczęściej nie posiadają odpowiedniej funkcjonalności wymaganej w danej organizacji.. Platforma WMS.net to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne. Dostępne metody licencjonowania WMS.net obejmują zarówno licencję edukacyjną jak i komercyjną. Sprawdź więc która licencja jest dla Ciebie odpowiadnia.

Dlatego systemy informatyczne dla magazynu warto poznać możliwości!

Chciałbyś, aby systemy informatyczne w magazynie dały pracownikom magazynów wyższy komfort pracy. Ponieważ dostęp do informacji o stanie i dokładnej lokalizacji konkretnych produktów czy materiałów przede wszystkim przyspiesza ich pracę. Ponieważ system wms.net, dlatego NOWOCZESNE PROGRAMY DO MAGAZYNOWANIA TOWARU Ponieważ oferujemy nowoczesne programy do magazynowania towaru to chcemy abyś z tego korzystał!.

Systemy informatyczne dla magazynu

Kilka argumentów, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru !

Kilka argumentów, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru !

Technologia Internetowa, czyli system magazynowy online. Pierwszym etapem tworzenia usługi Internetowej jest wybór sposobu komunikacji pomiędzy serwerem świadczącym tę usługę a klientem z niej korzystającym. Protokołami w pełni dostosowanymi do pracy w sieci są HTTP (Hypertext Transfer Protocol) oraz SMTP (Simple Mail Transfer Protocol). Ten pierwszy działa na zasadzie żądanie/odpowiedź, natomiast drugi zapewnia rutowalny protokół wymiany informacji w ramach komunikacji asynchronicznej. Kolejnym problemem w dzisiejszym Internecie jest problem zabezpieczeń. Oba wspomniane protokoły z reguły są udostępniane w przedsiębiorstwach oraz administratorzy pozostawiają otwarte porty do pracy dla tych protokołów. HTTP zapewnia komunikację bezpołączeniową, tzn. nie korzysta z nieprzerwanego połączenia z klientem. Natomiast SMTP będąc asynchronicznym w przypadku niepowodzenia w transmisji danych dokonuje próby jej wznowienia.

Aby móc korzystać z usług Internetowych, należy mieć odpowiednią ilość dostępnego miejsca na dysku jakiegoś serwera WWW, na którym umieścimy naszą aplikację świadczącą usługi poprzez Internet. Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania nowoczesne programy do magazynowania towaru. Czas opowiedzieć o WMS.net i module nowoczesne programy do magazynowania towaru. Pracownicy w firmie przychodzą i odchodzą. To z kolei rodzi problemy bezpieczeństwa oraz wiedzy o tym jak działa infrasturtura IT. Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft.

Dlaczego systemy informatyczne dla magazynu optymalizuje pracę magazynu?

Sukces oprogramowanie to nie tylko nowoczesna technologia i niezawodoność ale także elastyczność i możliwość integracji z innymi systemami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie, a w szczególności z systemami ERP.podstawą platformy WMS.net jest technologia asp.net, html5, css3, jquery, baza danych microsoft SQL server. jednak ważne są także moduły na urządzenia mobilne z systemem android lub ios. ponieważ nowoczesne programy do magazynowania towaru, to rozwiązaniem jest oferta softwarestudio.

Logistyka jest zróżnicowaną branżą, ale czy systemy informatyczne dla magazynu odpowiada na Twoje potrzeby?

Zarządzanie magazynem jest złożone i wiąże się z wieloma działaniami, które odbywają się w tym samym czasie. Kontrola ich wszystkich na bieżąco jest wręcz niemożliwa bez odpowiedniego oprogramowania. Proponowane przez SoftwareStudio oprogramowanie WMS jest doceniane przez wszystkie firmy, które zdecydowały się na to rozwiązanie. Zarządzanie przez kierownika magazynu dostępne jest nie tylko poprzez urządzenie z systemem Android, ale także przeglądarkę Internetową. WMS zapewnia sprawną komunikację między systemem ERP, a magazynem. . Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy od Microsoft, nowoczesne programy do magazynowania towaru idealnie nadaje się do wdrożenia w firmach wielostanowiskowych czy wielooddziałowych. Czas opowiedzieć o WMS.net.

nowoczesne programy do magazynowania towaru

A gdyby tak systemy WMS wdrożyć w swoim magazynie?

Rozładunek w magazynie przeprowadzany jest z wykorzystaniem transportu wewnętrznego. Jego celem jest przemieszczenie towarów ze skrzyni pojazdu do pola odstawczego. Gdy towar jest dostarczany za pośrednictwem paletowych jednostek ładunkowych możliwe jest zautomatyzowanie procesu wyładunkowego. Systemy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Czy zastosowanie nowoczesne programy do magazynowania towaru pozwala ograniczać pomyłki w magazynie ?.

Systemy WMS

W jaki sposób nowoczesne programy do magazynowania towaru koordynuje pracę magazynierów?

Dlaczego nowoczesne programy do magazynowania towaru eliminuje powstawanie pomyłek ?

Trudno sobie wyobrazić nowoczesne programy do magazynowania towaru bez wdrożonego programu WMS.net do jego obsługi. Licencjonowanie oprogramowania oferujemy naszym klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania WMS.net. Metody licencjonowania obejmują licencję edukacyjne lub komercyjne. Sprawdź które rozwiązanie licencji System WMS.net odpowiada twoim potrzebom. Ulepszenia języka T-SQL, czyli nowy typ zapytań. Dlatego mamy możliwość wykorzystania funkcjonalności error handling zapewnia programistom większą elastyczność oraz kontrolę w tworzeniu zapytań do SQL Server.

Powinieneś rozważyć, czy potrzebujesz systemy WMS ?

Oprogramowanie Warehouse Management System przejmuje od kierownika magazynu rolę zarządzania rozmieszczeniem towarów. Pozwala wyznaczać strefy składowania, a także miejsca paletowe. Poprzez oprogramowanie WMS można w bardzo szybki sposób lokalizować każdy z produktów przechowywanych na magazynie, a także sprawdzić najważniejsze informacje na temat asortymentu. Praca kierownika magazynu zostaje maksymalnie ułatwiona.

wykorzystanie oprogramowania WMS.net w wersji www przekłada się na większą efektywność pracy. platforma studiosystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne. innymi słowy potrzebujesz naszego programu wms.net!

SoftwareStudio oferuje systemy WMS dla magazynów wysokiego składowania.

MOQ (minimum order quantity), czyli minimalna wielkość zamówienia jest to najmniejsza dopuszczalna wielkość/wartość zamówienia; w praktyce może odnosić się do ilości zamawianych towarów (wyrażonej np. jako minimalna liczba sztuk lub wielokrotność minimalnej liczby sztuk) bądź łącznego zamówienia do dostawcy (wyrażonego wartościowo lub ilościowo).. Trudno sobie wyobrazić nowoczesne programy do magazynowania towaru bez wdrożonego programu WMS.net do jego obsługi. Program WMS.net stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne (oprogramowanie, urządzenia, usługi i serwis).

Dowiedz się więcej na temat system do zarządzania magazynem !

Podczas przeładunku towarów materiały są przemieszczane pomiędzy skrzynią pojazdu dostawczego a polem odstawczym znajdującym się w magazynie przyjęć. Podczas przyjęć magazynowych i wydań materiały pozostają na polach odstawczych jak najkrótszy czas i są przemieszczane do strefy składowań lub bezpośrednio są przepakowywane i ładowane na inne pojazdy w celu dalszej spedycji ładunków. Bezpieczny i stabilny system do zarządzania magazynem oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet. Aby dowiedzieć się więcej w temacie nowoczesne programy do magazynowania towaru kliknij tu..

System do zarządzania magazynem

Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie SoftwareStudio, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru w swoim magazynie.

Kilka argumentów, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru !

Klienci operatora logistycznego mogą posiadać własny System informatyczny za pomocą którego operator zobowiązany jest prowadzić ewidencje magazynową. Magazynowy System informatyczny jest to wysoce wyspecjalizowane system usprawniający kluczowe procesy zachodzące w magazynach. Wykorzystanie nowoczesne programy do magazynowania towaru w przedsiębiorstwie usprawnia działanie pracownikom wielu działów. Oferowana aplikacja WMS.net działa także na telefonach z systemem Android czy Apple. Produktem prac analitycznych i projektowych jest dokumentacja analityczna i projektowa. Obejmuje on między innymi: wymagania biznesowe, wizje obszarów biznesowych, przypadki użycia, wymagania systemowe, modele klas oraz architekturę techniczną systemu. Usługi analizy danych Analysis Services rozszerzają skalowalność, łatwość zarządzania, niezawodność, dostępność i programowalność hurtowni baz danych, business intelligence i rozwiązania line-of-business.

System informatyczny służący do zarządzania magazynem wykracza daleko poza standardowe funkcje dotychczasowych systemów magazynowych w postaci oprogramowania kontrolującego stan zawartości magazynu i dystrybucję towarów. Z punktu widzenia klienta dodatkowym atutem wyboru usługodawcy jest nowoczesny i sprawny system informatyczny, z tym że preferowane są rozwiązania pozwalające na zdalny przez Internet dostęp do modułu klienta. System informatyczny służący do zarządzania magazynem wykracza daleko poza standardowe funkcje dotychczasowych systemów magazynowych w postaci oprogramowania kontrolującego stan zawartości magazynu i dystrybucję towarów.

Czy wiesz jak wykorzystać system do zarządzania magazynem w magazynie wysokiego składowania?

Oprogramowanie WMS.net oraz wyposażenie stanowią całość systemu nowoczesnego magazynu. System klasy WMS zainstalowany w magazynie współpracuje z nadrzędnym systemem zarządzającym całym przedsiębiorstwem. Systemem tym jest najczęściej system klasy ERP, YMS lub TMS. oferujemy nowoczesne programy do magazynowania towaru, czyli wyspecjalizowane oprogramowanie dla twojej organizacji. nawiasem mówiąc nowoczesne programy do magazynowania towaru w przedsiębiorstwie ułatwia pracę wielu osobom w firmie.

Po co system do zarządzania magazynem w magazynie wysokiego składowania?

System WMS jest to program klasy WMS (Warehouse Management System), stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne (oprogramowanie, urządzenia, usługi i serwis) pozwalające na zarządzanie ruchem produktów na magazynie oraz optymalizujące wykorzystanie przestrzeni magazynowej.. Wdrożenie nowoczesne programy do magazynowania towaru w firmie pozwala na sprawne działanie pracownikom w wielu działach. Na wszelki wypadek zapamiętaj co czytałeś o naszym oprogramowaniu WMS.net.

Jak tani program magazynowy ułatwia pracę w magazynie?

Zaletą używania systemu magazynowego jest skrócenie czasu przyjmowania zamówień oraz ich realizacji, usprawnienie kontroli i weryfikacji stanów magazynowych poprzez zastosowanie znakowania, kodowania i etykietowania towarów oraz opakowań. Wartością nie do przecenienia jest czas. W przypadku operacji logistycznych zawsze chodzi o jego zmniejszenie i maksymalne wykorzystanie, a sprawny system magazynowy jest w stanie to zapewnić. W efekcie oznacza to, że jest to w eksploatacji tani program magazynowy. Kiedy wdrożysz nowoczesne programy do magazynowania towaru w magazynie wysokiego składowania?.

Tani program magazynowy

Czy nowoczesne programy do magazynowania towaru można używać na telefonach?

Jak możesz nowoczesne programy do magazynowania towaru wykorzystać w magazynie wysokiego składowania?

W magazynach w których istnieje konieczność ścisłej kontroli lokalizacji (miejsc składowania) przechowywanych towarów stosuje się znakowanie miejsc lokalizacji za pomocą specjalnych kodów – oznaczeń. Miejsca składowania oznakowane są etykietą z jawnym określeniem unikalnego miejsca składowania oraz prezentacją tego w postaci kodu kreskowego. Kod kreskowy miejsca składowania generowany jest na podstawie zdefiniowanej struktury magazynu w programie magazynowym. Podczas układania towarów na miejscach lokalizacji magazynier odczytuje kod towaru oraz kod lokalizacji na którą kładzie towar. Dzięki tej Operacji następuje jednoznaczne przypisanie w systemie informatycznym towaru do miejsca lokalizacji. W sytuacji, gdy w magazynie nie jest wykorzystywany radiowy terminal magazynierzy posługują się listą drukowaną na papierze. Szczegółowe rozpisanie artykułów i miejsc składowania pozwala na szybką obsługę operacji związanych zarówno z przyjmowaniem towarów jak i ich wydawaniem z magazynu. Czas opowiedzieć o nowoczesne programy do magazynowania towaru.

W wyniku zastosowania interfejsu webowego, program WMS.net jest niezwykle intuicyjny. Aplikacja Internetowa (webowa) to program komputerowy, który pracuje na serwerze. Komunikuje się on poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej użytkownika. Wysoka dostępność czy klastrowanie oraz mirroring baz danych w SQL Server dostarczają firmie bardziej niezawodnych aplikacji dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

Dlaczego tani program magazynowy eliminuje powstawanie pomyłek ?

System magazynowy Online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Można go obsługiwać z poziomu przeglądarki Internetowej. Nieistotne jest to, jaka przeglądarka jest zainstalowana na urządzeniu, ani jaki sprzęt jest użytkowany. Wszystkie dane są dostępne od razu po zalogowaniu i zapisywaniu bezpiecznie w chmurze. Generowanie raportów oraz zestawień zajmuje zaledwie kilka chwil.

oprogramowanie WMS.net może być zintegrowane z firmową domeną (active directory). tak więc zarządzanie kontami użytkowników i hasłami odbywa się za pomocą standardowych rozwiązań. wdrożenie nowoczesne programy do magazynowania towaru w firmie pozwala na sprawne działanie pracownikom w wielu działach.

Co oznacza tani program magazynowy ?

WMS Android stanowi moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając WMS Android na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazynierów. Najlepszą formą handlu elektronicznego jest, gdy cała transakcja handlowa od momentu złożenia zamówienia do realizacji płatności i dostawy towaru odbywa się wyłącznie przez Internet. Zwykle jednak poszukiwanie towarów, usług, nowych kontrahentów, przesłanie dokumentów i płatności odbywa się za pomocą Internetu. Jednak dostawa zamówionego towaru odbywa się bezpośredn. Pamietaj o tym, że programujemy aplikacje mobilne dla Apple iOS oraz Android. Po pierwsze nowoczesne programy do magazynowania towaru jest ważnym elementem w Twojej działalności.

Dlatego program magazynowy działający online warto odkrywać możliwości!

Technologia operacji magazynowych charakterystyka technologicznego procesu magazynowania. Organizacja prac magazynowych w przedsiębiorstwie i dostosowanie operacji magazynowych do rodzaju magazynów. A także poszczególnych ich elementów oraz harmonogramowanie operacji magazynowych. Ponieważ system wms.net, dlatego NOWOCZESNE PROGRAMY DO MAGAZYNOWANIA TOWARU Kliknij nowoczesne programy do magazynowania towaru , aby dowiedzieć się więcej..

Program magazynowy działający online

Co charakteryzuje nowoczesne programy do magazynowania towaru ?

Warto wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru w magazynie wysokiego składowania.

Wyświetlanie sum częściowych powyżej lub poniżej odpowiadających im wierszy, dopasowywanie szerokości kolumn podczas odświeżania, przenoszenie pola kolumny do obszaru wiersza lub pola wiersza do obszaru kolumny, scalanie lub rozdzielanie komórek elementów zewnętrznego wiersza lub kolumny. Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio jest elastyczne. Oferujemy swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania. Wykorzystanie oprogramowania WMS.net w wersji www przekłada się na większą efektywność pracy. Problem z pisaniem aplikacji internetowych nie leży w logice biznesowej, która znana jest od lat 90 tych, kiedy komputery klasy PC zaczęto wykorzystywać do prac biurowych w środowisku DOS. Od 2008 roku zajmujemy się programowaniem opartym o popularne standardy baz danych Microsoft SQL server.

Dlaczego program magazynowy działający online eliminuje powstawanie pomyłek ?

Pod pojęciem sortowania należy rozumieć ustalony układ pewnego porządku prezentowania danych. Informacje zapisane w zbiorach mogą być wyświetlane według dowolnego porządku. Standardowo program domyślnie porządkuje zbiór według tzw. klucza głównego (domyślny numer porządku).

Dla większości rejestrów istnieje możliwość zmiany ustawienia porządku domyślnego, ustawia się to w odpowiednim szablonie rejestru. Aby zmienić kolejność wyświetlania informacji wystarczy kliknąć myszką na nagłówku tabeli (z nazwą kolumny) której chcemy ustawić porządek wyświetlania.

Dane można sortować według tekstu (od A do Z lub od Z do A), liczb (od najmniejszych do największych lub od największych do najmniejszych) oraz dat i godzin (od najstarszych do najnowszych i od najnowszych do najstarszych) w jednej lub większej liczbie kolumn. Podczas sortowania danych w widoku danych następuje modyfikacja podstawą platformy WMS.net jest technologia asp.net, html5, css3, jquery, baza danych microsoft SQL server. jednak ważne są także moduły na urządzenia mobilne z systemem android lub ios. licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania nowoczesne programy do magazynowania towaru.

Co charakteryzuje program magazynowy działający online ?

Rozważamy wdrożenie rozwiązań typu systemy magazynowe na zamówienie w sytuacji, gdy standardowe dostępne na rynku aplikacje nie zdają egzaminu. Najczęściej nie posiadają odpowiedniej funkcjonalności wymaganej w danej organizacji.. Platforma WMS.net to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne. Dostępne metody licencjonowania WMS.net obejmują zarówno licencję edukacyjną jak i komercyjną. Sprawdź więc która licencja jest dla Ciebie odpowiadnia.

Dlatego systemy informatyczne dla magazynu warto poznać możliwości!

Chciałbyś, aby systemy informatyczne w magazynie dały pracownikom magazynów wyższy komfort pracy. Ponieważ dostęp do informacji o stanie i dokładnej lokalizacji konkretnych produktów czy materiałów przede wszystkim przyspiesza ich pracę. Ponieważ system wms.net, dlatego NOWOCZESNE PROGRAMY DO MAGAZYNOWANIA TOWARU Ponieważ oferujemy nowoczesne programy do magazynowania towaru to chcemy abyś z tego korzystał!.

Systemy informatyczne dla magazynu

Kilka argumentów, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru !

Kilka argumentów, aby wdrożyć nowoczesne programy do magazynowania towaru !

Technologia Internetowa, czyli system magazynowy online. Pierwszym etapem tworzenia usługi Internetowej jest wybór sposobu komunikacji pomiędzy serwerem świadczącym tę usługę a klientem z niej korzystającym. Protokołami w pełni dostosowanymi do pracy w sieci są HTTP (Hypertext Transfer Protocol) oraz SMTP (Simple Mail Transfer Protocol). Ten pierwszy działa na zasadzie żądanie/odpowiedź, natomiast drugi zapewnia rutowalny protokół wymiany informacji w ramach komunikacji asynchronicznej. Kolejnym problemem w dzisiejszym Internecie jest problem zabezpieczeń. Oba wspomniane protokoły z reguły są udostępniane w przedsiębiorstwach oraz administratorzy pozostawiają otwarte porty do pracy dla tych protokołów. HTTP zapewnia komunikację bezpołączeniową, tzn. nie korzysta z nieprzerwanego połączenia z klientem. Natomiast SMTP będąc asynchronicznym w przypadku niepowodzenia w transmisji danych dokonuje próby jej wznowienia.

Aby móc korzystać z usług Internetowych, należy mieć odpowiednią ilość dostępnego miejsca na dysku jakiegoś serwera WWW, na którym umieścimy naszą aplikację świadczącą usługi poprzez Internet. Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania nowoczesne programy do magazynowania towaru. Czas opowiedzieć o WMS.net i module nowoczesne programy do magazynowania towaru. Pracownicy w firmie przychodzą i odchodzą. To z kolei rodzi problemy bezpieczeństwa oraz wiedzy o tym jak działa infrasturtura IT. Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft.

Dlaczego systemy informatyczne dla magazynu optymalizuje pracę magazynu?

Sukces oprogramowanie to nie tylko nowoczesna technologia i niezawodoność ale także elastyczność i możliwość integracji z innymi systemami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie, a w szczególności z systemami ERP.podstawą platformy WMS.net jest technologia asp.net, html5, css3, jquery, baza danych microsoft SQL server. jednak ważne są także moduły na urządzenia mobilne z systemem android lub ios. ponieważ nowoczesne programy do magazynowania towaru, to rozwiązaniem jest oferta softwarestudio.

Logistyka jest zróżnicowaną branżą, ale czy systemy informatyczne dla magazynu odpowiada na Twoje potrzeby?

Zarządzanie magazynem jest złożone i wiąże się z wieloma działaniami, które odbywają się w tym samym czasie. Kontrola ich wszystkich na bieżąco jest wręcz niemożliwa bez odpowiedniego oprogramowania. Proponowane przez SoftwareStudio oprogramowanie WMS jest doceniane przez wszystkie firmy, które zdecydowały się na to rozwiązanie. Zarządzanie przez kierownika magazynu dostępne jest nie tylko poprzez urządzenie z systemem Android, ale także przeglądarkę Internetową. WMS zapewnia sprawną komunikację między systemem ERP, a magazynem. . Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy od Microsoft, nowoczesne programy do magazynowania towaru idealnie nadaje się do wdrożenia w firmach wielostanowiskowych czy wielooddziałowych. Czas opowiedzieć o WMS.net.

nowoczesne programy do magazynowania towaru
Systemy magazynowe klasy WMS

Systemy magazynowe klasy WMS

Problematyka dotycząca współczesnych magazynów to zbyt niski poziom przepływu informacji. Zazwyczaj negatywnie rzutuje na działanie całego procesu logistycznego. Komplikuje to pracę uzależnionej od magazynu produkcji. Dla codziennej pracy znaczenie ma również sprawna wymiana danych, a wszystko to wymaga ujednoliconych standardów przekazywania informacji. Systemy magazynowe klasy WMS. Dlaczego systemy magazynowe klasy wms? Systemy …
Aplikacja magazynowa

Aplikacja dla magazynów

Celem kontroli i oceny gospodarki magazynowej są: zarządzanie zapasami – utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów; ograniczenie etapów magazynowania w ramach łańcucha logistycznego; optymalizacja technologii składowania i wprowadzenie nowoczesny rozwiązań organizacyjnych; redukcja kosztów związanych z transportem wewnętrznym. Aplikacja dla magazynów obsługuje dokumenty magazynowe: Przyjęcie do magazynu, Wydanie z magazynu, przesunięcia oraz inwentaryzacje. …
System obsługi magazynu

System obsługi magazynu

Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania magazynem WMS.net jest przeznaczone dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych o zróżnicowanej wielkości, z dowolną liczbą oddziałów i magazynów o różnym stopniu zautomatyzowania chcących usprawnić administrowanie gospodarką magazynową. System obsługi magazynu. Dlaczego system obsługi magazynu? System obsługi magazynu, czyli Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania magazynem #WMS.net jest przeznaczone dla …
WMS Webordering

WMS Webordering

Czynności w magazynie realizowane są poprzez czytnikowe terminale mobile z sememe Android. Skanowanie kodów lokalizacji i kodów towarów gwarantuje nam pełna kontrolę składowania jak i poprawnego wydania towarów z magazynu na podstawie dokumentów zleceń wydania. Wms wykorzystuje kody obce z etykiet logistycznych towarów/palet, jak również posiada własny generator etykiet którymi …
WMS software

WMS software

Potrzeba optymalizacji rozmieszczenia produktów w magazynie jest istotna ze względu na wskaźnik czasu. Problem przydziału towaru do lokalizacji dotyczy podjęcia decyzji gdzie składować asortyment, aby zapewnić optymalne funkcjonowanie magazynu. WMS software. Dlaczego WMS software? WMS software, czyli Potrzeba optymalizacji rozmieszczenia produktów w magazynie jest istotna ze względu na wskaźnik …
WMS system software

WMS system software

Podstawowa funkcja magazynów polega na przyjmowaniu, okresowym przechowywaniu oraz przekazywaniu zasobów materialnych do kolejnych ogniw łańcucha dostaw. Korzystając z magazynów, przedsiębiorstwa mogą udostępniać swoje towary w takim miejscu i czasie, w którym potrzebują je klienci . WMS system software. Dlaczego WMS system software WMS system software, czyli Podstawowa funkcja magazynów …
WMS system dla enova

WMS system dla enova

Magazyny są postrzegane jako niezbędny element w przepływie towaru. Menedżerowie są poddawani ciągłej presji na zmniejszenie kosztów i zapasów, przy jednoczesnym podniesieniu jakości obsługi klienta. Przydział poszczególnych towarów do danej lokalizacji wymaga podjęcia decyzji, gdzie i jak składować wszelkiego rodzaju. WMS system dla enova. Poznaj wms system dla enova WMS …
WMS, a SAP

WMS, a SAP

Magazynowanie jest integralną częścią całego systemu logistycznego. Inicjowany jest w początkowej fazie procesów gospodarczych u producenta, a kończy się w miejscu, gdzie klient zjawia się jako konsument. WMS, a SAP. WMS, a SAP WMS, a SAP, czyli Magazynowanie jest integralną częścią całego systemu logistycznego. Inicjowany jest w początkowej …
 • Programy do magazynowania. Sprawdź na demo SoftwareStudio sprzedaje programy do magazynowania WMS ! Nowoczesne programy do magazynowania dostępne są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android oraz z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową. Oznaczenie partii produkcyjnej to określona ilość danego produktu, który został wyprodukowany, przetworzony bądź zapakowany w identycznych warunkach. Wszystkie opakowania powinny mieć oznakowanie, które.
 • Program do magazynowania towaru w magazynie. SoftwareStudio wdraża program do magazynowania towaru. Uważamy, że WMS.net jest to prosty w obsłudze program do prowadzenia stanów magazynowych. Produkt składowany jest w magazynie w określonym, skończonym czasie. Każda pozycja, która do niego trafia, kiedyś go również opuści. Rejestrację i ewidencję tych zdarzeń powinien prowadzić odpowiedni program magazynowy. Program do magazynowania towaru w magazynie. Oprogramowanie magazynowe Przedstawimy.
 • Programy magazynowe. Na polskim rynku programy magazynowe dostępne są od początku lat 90tych. Wybór spośród kilkudziesięciu producentów programów magazynowych nie jest jednak prosty. Większość rozwiązań opiera się na wszelkiego rodzaju raportach analizujących dane i prezentujące wyniki na ekranie lub w postaci wydruków. Sieć WWW była pierwotnie używana wyłącznie do dostarczania statycznych stron zawierających tekst i obrazki. Oprogramowanie serwera WWW było.

WMS demo

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu magazynowego WMS odpowiada Twoim potrzebom?

Magazyn WMS.net