SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

SoftwareStudio > Oprogramowanie WMS > Rotacja zapasu

Rotacja Zapasu


System wms służy koordynowaniu prac magazynowych. Magazynowy system informatyczny jest to wysoce wyspecjalizowane system usprawniający kluczowe procesy zachodzące w magazynach. Mają one duże znaczenie przede wszystkim dla operatorów (usługodawców) logistycznych, obsługujących w swoich magazynach i terminalach codziennie dużą liczbę zróżnicowanych przesyłek, pochodzących od wielu nadawców i kierowanych do wielu odbiorców.

Koordynowaniu prac magazynowych System wms służy koordynowaniu prac magazynowych. Rozwiązania typu wms służą koordynowaniu prac magazynowych.

Rotacja zapasu

Zapasy - niezależnie od postaci i lokalizacji - różnią się między sobą tzw. rotacją, inaczej szybkością obrotu. Utrzymywane w zapasie dobra mogą rotować szybko, wolno lub mogą nie rotować wcale. Trudno wskazać uniwersalne kryterium pozwalające na jednoznaczne odróżnienie pozycji wolno rotujących od szybko rotujących. Obok szybko i wolno rotujących pozycji asortymentowych możemy spotkać także takie, które - w określonym podziale czasu - w ogóle nie wykazują ruchu.


prac
pracprac

magazynowych
magazynowychmagazynowych

Rotacja | Zapasu |
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018