SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

SoftwareStudio > Moduły systemu WMS > W inżynierii oprogramowania

Komisjonowanie


Oczywiście taki program do zarządzania magazynem może działać samodzielnie i jest wtedy w pełni wystarczalny. Zatwierdzenie arkusza inwentaryzacyjnego powoduje utworzenie dokumentów nadwyżek w magazynie. W przeciwieństwie do rozwiązań opartych o autentykację windows, standardowa uiwerzytelnianie oparte o formularze (cookies) doskonale nadaje się do aplikacji, do ktróch wymagany jest dostęp przez internet.

Inwentaryzacja fizyczna oprogramowanie Struktura (konstrukcja) tego numeru przypomina strukturę numeru gtin. Apliakacja www pozwala online rejestrować dokumenty obrotu magayznowego, sprawdzać dostępność stanów, wprowadzać zamówienia i awizacje. Ruchy w magazynie ewidencjonowane są za pomocą dokumentów: przyjęcia zewnętrznego pz, wydania zewnętrznego wz, zmiany lokalizacji zl, rozchodu wewnętrznego rw, przychodu wewnętrznego pw. Do skojarzenia miejsca położenia z daną jednostką logistyczną zalecane są terminale radiowe z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowym i działającą na nich aplikacją. Mogą to być ustalenia lub warunki szczególne powiązane z kontrahentem. W celu rozwiązania problemów statycznych stron www, wymyślono że na serwerze musi pracować aplikacja, która dynamicznie generuje strony dla klienta. Rozwój tego narzędzia stawia coraz trudniejsze zadania przed twórcami rozwiązań internetowych. Nowoczesne rozwiązania roztaczają wachlarz możliwości w zakresie składowania i przemieszczania towarów.

Komisjonowanie

Komisjonowanie - order picking - polega na przepakowaniu towarów i jest rejestrowane przez dokumenty: rozładunek palet (wydanie do przepakowania) oraz załadunek towaru na inne palety (przyjęcie z przepakowania). Przy przepakowaniu towaru na mniejsze palety wymagane jest zastosowanie odpowiedniego współczynnika kosztów magazynowania.


Inwentaryzacja
inwentaryzacjainwentaryzacja

oprogramowanie
oprogramowanieoprogramowanie

Komisjonowanie |
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018