SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

SoftwareStudio > Program magazynowy > System do awizacji

Jednostki Towarowe,przyjmowanie Towaru


Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy. Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi. Program magazynowy Android WMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania.

Program magazynowy android Program magazynowy android WMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania.

Awizo dostawy towaru

System awizacji dostaw w magazynach logistycznych przeznaczony jest do koordynowania dostaw i wysyłek z wykorzystaniem technologii internetowych. Za pomocą oprogramowania www użytkownik poprzez przeglądarkę internetową sprawdza i zapisuje planowany termin dostawy do magazynu. Awizo dostawy towaru zapisywane jest w bazie systemu magazynowego WMS. Pracownicy działu logistyki mogą koordynować za pomocą kalendarzy pracę magazynierów i obłożenie ramp.


Program
programprogram

magazynowy
magazynowymagazynowy

android
androidandroid

Jednostki | Towarowe,przyjmowanie | Towaru |
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2019