SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

System magazynowy WMS


PROGRAM MAGAZYNOWY - Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera.


program magazynowy | warehouse management system |

Program magazynowy WMS


Program magazynowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Magazyn Wysokiego Składowania WMS.net to nowoczesne oprogramowania pracujące zarówno na systemach Windows, terminalach (kolektorach) oraz Android.


demo | facebook program magazynowy | magazyn wysokiego składowania | program magazyn | program wms | zdjęcia |

program
programprogramprogram

magazynowy
magazynowymagazynowy

wms
wmswms

SQL express
Baza danych Microsoft SQL express to bezpłatna wersja doskonałego systemu bazodanowego z którego korzystać PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net


SQL 2008 Server
Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft z której korzysta PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net


Wstęp
PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net do obsługi magazynu wysokiego składowania


Integracja Spedycja
PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net może współpracować z apliakcją Studio Spedycja.net w zakresie przygotowywania i wysyłania przesyłek kurierskich.


Opis modułu
PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net posiada moduł pozwalajacy na dostosowanie i personalizację dla użytkowników MENU, układu tabel oraz formaulrzy wydruków dokumentów.


Inwentaryzacja - spis z natury
Funkcja programu magazynowego - INWENTARYZACJA - PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net umożliwia tworzenie arkuszy spisowych, czyli uporządkowanych list artykułów, dostępnych w magazynie. Arkusze tworzone są w oparciu o stan magazynowy wynikający z dokumentów przyjęć i wydań.


Daty ważności
Funkcja programu magazynowego - DATA WAŻNOŚCI - PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net pzowala rejestrować dla każdej dostawy terminy przydatności do spożycia (daty ważności) na podstawie których można prowadzić wydania wg zasady FeFo oraz kontrolować gdzie znajdują się artykuły przeterminowane.


Program magazynowy WMSnet
Aplikacja do magazynu wysokiego składowania, pozwalająca na ewidencję towarów znajdującą się w magazynie z dokładnością do miejsca składowania oraz informacją o numerach seryjnych lub numerach partii produkcyjnych i terminach przydatności do spożycia (data ważności). Możliwość korzystania z programu zarówno w sieci lokalnej jak i przez internet pozwala wdorżyć system magazynowy w firmach wieloodziałowych znajdujących się nie tylko w Polsce, ale w dowolnym kraju na świcie z dostępem do internetu.


Projektowanie raportów
PROGRAM MAGAZYNOWY WMS.net dostarcza szereg standardowych raportów, które można opublikować na serwerze raportów SQL i udostęnić wybranym użytkownikom. W tym zakresie wykorzystujemy mechanizm reporting services bazy SQL server oraz szablony XML opisujące sam raport. Szablony raportów (pliki rdl) można w dowolny sposób zaprojektować wykorzystując jako narzędzie Microsoft Report Builder i za jego pomocą ustawić raporty.


SQL express w magazynie
Program magazynowy Studio b>a href="http://magazyn.softwarestudio.com.pl/">magazyn WMS/a>/b>.net może wykorzystywać jako platformę bazodanową SQL server w wersji express, ale użytkownik winien pamiętać o ograniczeniach wydajnościowych bezpłatnej wersji. Jeżeli PROGRAM MAGAZYNOWY WMS ma być wykorzystywany przez wielu użytkowników to należy rozważyć zakup wersji SQL standard.


DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018