Program magazynowy w chmurze

Cloud WMS

Rozwiązanie od SoftwareStudio, czyli Cloud WMS jest dynamiczne i daje możliwość łatwej konfiguracji. Cloud WMS umożliwia od ponad dekady szybkie, wdrożenie w magazynach. Platforma www umożliwia obsługę złożonych operacji realizacji zamówień, zwiększa dokładność obsługi zapasów i wysyłek oraz zapewnia pełny wgląd w zapasy.

WMS.net firmy SoftwareStudio jest pionierem i wiodącym w branży chmurowym system zarządzania magazynem oraz zapasami. Innowacyjne funkcje Cloud WMS dotyczące aplikacji www, rozwiązania mobilne na Android sprawiają, że rozwiązanie zapewnia szybkość i optymalizacje charakterystyczne dla chmury.

Zadania systemu klasy WMS

WMS w chmurze

Zarządzaj wydajnością pracowników w oparciu o wymierne cele zgodne z kluczowymi wskaźnikami efektywności.

Czy chmura jest odpowiednia dla WMS?

Dla użytkowników „chmura” oznacza, że ​​zawsze mają do dyspozycji aplikacje internetowe, przechowywanie danych, przetwarzanie danych itp. Przetwarzanie w chmurze jest często wykorzystywane do zdalnego przechowywania i dostępu do danych osobowych lub biznesowych w Internecie. Dlatego Cloud WMS może pracować w chmurze z Microsoft Azure lub chmurze prywatnej opartej o VMware.

Dlaczego Cloud WMS w modelu SaaS?

Software-as-a-Service (SaaS) to model, w którym aplikacje są dostarczane przez Internet, a więc jako usługa. Użytkownicy zazwyczaj mają abonament na dostęp do oprogramowania, dzięki czemu SaaS idealnie sprawdza się dla oprogramowania biznesowego.

Dzięki rozwiązaniu typu SaaS nie musisz kupować, instalować ani konserwować sprzętu ani oprogramowania. Kupujesz oprogramowanie online i płacisz za użytkowanie i aktualizacje. Dla Ciebie aplikacja jest dostępna w codziennej pracy. Za usługi, zabezpieczenia i backup odpowiadają inżynierowie odpowiedzialni za chmurę. Dlatego SoftwareStudio posiada w 2020 roku 5 osobowy dział utrzymania ruchu chmury opartej o VMware. Nasi inżynierowie utrzymują chmurę prywatną działającą na ponad 250 serwerach (dane na początek 2020 roku).

 • Aplikacja internetowa internetowy program magazynowy online
  Oprogramowanie SoftwareStudio to nie jest zwykła witryna www z możliwością prezentowania treści. To aplikacja magazynowa online w technologii ASP.net wykorzystująca bazę danych MS SQL Server w wersji 2012, albo też nowszą. Aplikacje WEBowe (www) to rozwiązania informatyczne pozwalające na pracę za pomocą przeglądarki internetowej.
 • Przyjęcie do magazynu
  Dokumenty magazynowe – przyjęcie do magazynu Przygotowany dokument zawiera szczegółową listę pozycji z dokładnością do miejsca składowania, numerów partii lub nośnika. Wydruk dokumentu listy pakowej (picking list) pozwala magazynierowi na zebranie towaru wg określonej ścieżki.
 • Koszt wdrożenia systemu WMS
  Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi. Program magazynowy Android WMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania.
 • Wdrożenie systemu WMS
  Może być realizowane na wiele sposób, jednak wdrożenie systemu WMS ma jeden cel: ulepszenie i ujednolicenie procesów związanych z prowadzeniem gospodarki magazynowej.
 • Metody rozmieszczania towarów w magazynie
  Wdrożenie w magazynie oprogramowania wymaga uporządkowanego sposobu działania (metody rozmieszczania towarów w magazynie) na każdym etapie. Celem wdrożenia systemu magazynowego jest osiągnięcie 100% bezbłędności. Szeroki zakres funkcjonalności umożliwia dostosowanie urządzenia do wysokich wymagań użytkownika.
 • Czy potrzebny jest w magazynie WMS?. WMS oferuje zakres funkcjonalny: struktura miejsc magazynowych; definiowanie parametrów logistycznych; zlecenia do dostawców i przyjęcia magazynowe; kontrola jakościowa i ilościowa towaru; automatyczna identyfikacja za pomocą kodów kreskowych oraz RFID; automatyczny lub manualny przydział miejsc składowania; kompletacje wysyłek; crossdocking; inwentaryzacje; zarządzanie partiami i datami przydatności; partii oraz nośników magazynowych; ADR; zarządzanie wózkami widłowymi. Czy potrzeby jest.
 • Magazyn w chmurze. Oprogramowanie do obsługi magazynu działające w prywatnej chmurze pozwala na obniżenie kosztów. Związanych z inwestycją, a także utrzymaniem własnej infrastruktury sprzętowo sieciowej. Wysoka dostępność chmury działającej na rozwiązaniach korporacyjnych VMware. .
 • Magazyn w chmurze. Magazyn w chmurze działa w środowisku wirtualnym, np. VMWare i udostępniany jest użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Magazyn w chmurze. Table Of Contents Poznaj magazyn w chmurze Magazyn w chmurze, czyli Magazyn w chmurze działa w środowisku wirtualnym, np. VMWare i udostępniany jest użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Magazyn.
Program magazynowy WMS
Oprogramowanie magazynowe, systemy i aplikacje zarządzania magazynami. WMS Android oraz magazyn on-line. Program magazynowy WMS od SoftwareStudio, czyli WMS.net.