SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

usługi
usługiusługi

magazyn
magazynmagazyn

wysokiego
wysokiegowysokiego

Warehouse Managment System 965013024


Sophos websecurity and contgrol
WAREHOUSE MANAGMENT SYSTEM firma świadcząca usługi logistyczne, rejestry vat, składowanie według obowiązujących norm i wymagań, magazyn wysokiego składowania, warunki udanego.

Oprogramowanie dla magazynu
WAREHOUSE MANAGMENT SYSTEM Wyświetla formularz dopisywania nowej kartoteki kontrahenta. Dostarczone raporty należy zainstalować na serwerze w folderze w zależności od aplikacji i jej konfiguracji w pliku web. Dodane przyjęcie towaru awizowanego zleceniem pojawia się na liście przyjęć pz. System magazynowy potrafi kontrolować unikalność.

Sophos websecurity and contgrol
WAREHOUSE MANAGMENT SYSTEM Wyświetla formularz dopisywania nowej kartoteki kontrahenta. Dostarczone raporty należy zainstalować na serwerze w folderze w zależności od aplikacji i jej konfiguracji w pliku web. Dodane.

Oprogramowanie dla magazynu
WAREHOUSE MANAGMENT SYSTEM Wyświetla formularz dopisywania nowej kartoteki kontrahenta. Dostarczone raporty należy zainstalować na serwerze w folderze w zależności od aplikacji i jej konfiguracji w pliku web. Dodane przyjęcie towaru awizowanego zleceniem pojawia się na liście przyjęć pz..

https://magazyn.softwarestudio.com.pl/program/oprogramowanie-dla-magazynu/
Wyświetla Formularz Dopisywania Nowej Kartoteki Kontrahenta. Dostarczone Raporty Należy Zainstalować na Serwerze w Folderze w Zależności od Aplikacji i jej Konfiguracji w Pliku Web. Dodane Przyjęcie Towaru Awizowanego Zleceniem Pojawia się na Liście Przyjęć pz. System Magazynowy Potrafi Kontrolować Unikalność Numeru Sscc w Jednostce Oraz Potrafi Wygenerować Kolejny Numer Sscc - na Podstawie Ostatnio Użytej Wartości. Należy Zaznaczyć Użytkownika dla Którego Chcemy Wprowadzić Zmiany w Konfiguracji i Wybrać z Paska Menu Opcje: sekcje wyświetlane Jest Okno z Propozycją Standardowych Sekcji Menu: kartotekimagazynzestawienia administrator Może Zmienić Następujące Elementy: zminić Nazwy Sekcji określić Kolejność Wyświetlania Sekcji dodać Nowe Sekcje usunąć Istniejące określić czy Sekcja ma być Widoczna (może być Zaprojektowana, ale Ukryta dla Użytkownika) określić czy Sekcja ma być Domyślnie Rozwinięta czy Zwinieta (wyświetlać Pozycje Menu czy też Ukrywać je, i Rozwijać je na Żądanie Oepratora - po Kliknięciu na Tytuł Sekcji).

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-07-03 03:07:02

Oprogramowanie
oprogramowanieoprogramowanie

dla
dladla

magazynu
magazynumagazynu
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018