SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

ważenie
ważenieważenie

paczek
paczek

Oprogramowanie ASP.net 9358105014171


Ważenie paczek
OPROGRAMOWANIE ASP.NET ważenie paczek GLS DPD UPS OPEK.

Ważenie paczek
OPROGRAMOWANIE ASP.NET W programie Spedycja dostępna jest funkcja ważenia paczek, czyli wprowadzania informacji o wadze danej jednostki logistycznej. Informacja o wadze danej paczki jest zapisywana oddzielnie dla każdej wysyłki wg danego spedytora. Na podstawie wagi paczek i ich sumy program pozwala kontrolowac.

Ważenie paczek
OPROGRAMOWANIE ASP.NET W programie Spedycja dostępna jest funkcja ważenia paczek, czyli wprowadzania informacji o wadze danej jednostki logistycznej. Informacja o wadze danej paczki jest zapisywana oddzielnie dla.

Ważenie paczek
OPROGRAMOWANIE ASP.NET W programie Spedycja dostępna jest funkcja ważenia paczek, czyli wprowadzania informacji o wadze danej jednostki logistycznej. Informacja o wadze danej paczki jest zapisywana oddzielnie dla każdej wysyłki wg danego spedytora. Na podstawie wagi paczek i.

http://spedycja.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=wazenie-paczek&spd=9358105014171
w Programie Spedycja Dostępna Jest Funkcja Ważenia Paczek, Czyli Wprowadzania Informacji o Wadze Danej Jednostki Logistycznej. Informacja o Wadze Danej Paczki Jest Zapisywana Oddzielnie dla Każdej Wysyłki wg Danego Spedytora. na Podstawie Wagi Paczek i ich Sumy Program Pozwala Kontrolowac i Weryfikować Koszty Usług Spedycyjnych.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-06-17 10:27:56

Ważenie
ważenieważenie

paczek
paczek
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2019