SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

program
programprogram

panel
panel

Moduły Internetowe 9358095927145


Panel Administracyjny
MODUŁY INTERNETOWE program spedytor panel administracyjny.

Panel Administracyjny
MODUŁY INTERNETOWE Panel administracyjny programu Studio Spedycja.net znajduje się w zakładce administrator. Wszystkie elementy dostępne w tym panelu chronione są hasłem. Znajdują się tam: lista użytkowników programu Spedycja.net. Lista użytkowników uprzywilejowanych nie jest chroniona hasłem tylko w jednym przypadku, gdy nie zdefiniowano żadnego.

Panel Administracyjny
MODUŁY INTERNETOWE Panel administracyjny programu Studio Spedycja.net znajduje się w zakładce administrator. Wszystkie elementy dostępne w tym panelu chronione są hasłem. Znajdują się tam: lista użytkowników programu Spedycja.net..

Panel Administracyjny
MODUŁY INTERNETOWE Panel administracyjny programu Studio Spedycja.net znajduje się w zakładce administrator. Wszystkie elementy dostępne w tym panelu chronione są hasłem. Znajdują się tam: lista użytkowników programu Spedycja.net. Lista użytkowników uprzywilejowanych nie jest chroniona hasłem tylko w jednym.

http://spedycja.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=panel-administracyjny&spd=9358095927145
Panel Administracyjny Programu Studio Spedycja.net Znajduje się w Zakładce Administrator. Wszystkie Elementy Dostępne w tym Panelu Chronione są Hasłem. Znajdują się Tam: lista Użytkowników Programu Spedycja.net. Lista Użytkowników Uprzywilejowanych nie Jest Chroniona Hasłem Tylko w Jednym Przypadku, gdy nie Zdefiniowano Żadnego Użytkownika. po Dodaniu Pierwszego Użytkownika Wymagane Jest pin i Hasło.zmiana Hasłarejestr Paczek z Możliwością Zmiany Daty Wysyłki Danej Paczkifunkcja Usuwania Paczek Użytkownicy Uprzywilejowani Zostali Podzieleni na Dwie Grupy: kierownik - Kierownik ma Możliwość Dostępu Wyłącznie do Własnych Danych na Liście Użytkowników, Może Zmienić Własne Hasło i ma Pełny Dostęp do Rejestru Paczekkierownik-admin - ma Możliwość Dostępu Wyłącznie do Własnych Danych na Liście Użytkowników, Może Zmienić Własne Hasło i ma Pełny Dostęp do Rejestru Paczek Oraz Może Dodatkowo: Dopisać Nowych Użytkowników Uprzywilejowanych, Resetować Hasła Innym Użytkowników, Edytować Dane Wszystkich Użytkowników. Istotne Jest, aby Dodając Pierwszego Użytkownika Dodać go Jako Kierownik-admin. Inne Istotne Wymagania to Nick i pin Muszą być Unikalne w Skali Systemu, nie da się Zatwierdzić Zmian, Jeśli Wartości nie Będą Unikalne – System Automatycznie Informuje o Problemie. pin Musi być 4 Cyfrowy, Hasło Musi Posiadać Minimum 4 Znaki, max 20 Znaków

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-06-12 10:27:56

Panel
panel
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018