SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

paczek
paczek

kurier
kurierkurier

drukowanie
drukowaniedrukowanie

przewozowych
przewozowych

program
programprogram

Oprogramowanie ASP.net 9358073714724


Integracja z programem magazynowym
OPROGRAMOWANIE ASP.NET wysłanie paczek firma kurierska UPS GLS DPD OPEK kurier drukowanie listów przewozowych program.

Integracja z programem magazynowym
OPROGRAMOWANIE ASP.NET Spedycja.net to program służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie wysyłania towarów paczkami. Program składa się z dwóch modułów: Replikator program synchronizacji danych – działający w tle- wykonuje replikację między bazą danych systemu ERP a bazą danych programu Spedycja. Studio.

Integracja z programem magazynowym
OPROGRAMOWANIE ASP.NET Spedycja.net to program służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie wysyłania towarów paczkami. Program składa się z dwóch modułów: Replikator program synchronizacji danych – działający.

Integracja z programem magazynowym
OPROGRAMOWANIE ASP.NET Spedycja.net to program służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie wysyłania towarów paczkami. Program składa się z dwóch modułów: Replikator program synchronizacji danych – działający w tle- wykonuje replikację między bazą danych systemu ERP a.

https://www.softwarestudio.com.pl/news/Default.aspx?9358073714724
Spedycja.net to Program Służącym do Wspomagania Pracy Magazynu, w Zakresie Wysyłania Towarów Paczkami. Program Składa się z Dwóch Modułów: replikator Program Synchronizacji Danych – Działający w Tle- Wykonuje Replikację Między Bazą Danych Systemu erp a Bazą Danych Programu Spedycja. Studio Spedycja – Program Obsługiwany Przez Magazyn Logistyczny program Synchronizacji Danych Replikator Odpowiada za Przesyłanie Danych z Aplikacji Wystawiającej Dokumenty Sprzedaży (systeme Erp) do Bazy Programu Spedycja. Proces Synchronizacji nie Wiążę się Wyłącznie z Przegraniem Danych, Procedura Mianowicie Dokonuje Selekcji Danych, i Przesyła Wyłącznie Dane Niezbędne z Punktu Widzenia Procesu Spedycji. Ponadto Procedura Synchronizacji Może Dokonywać Rozdziału Danych na Poszczególne Magazyny i Synchronizować Dane w Kilku Bazach, dla Różnych Magazynów, Różnych czy to z Powodu Lokalizacji, lub Posiadanego Asortymentu. Synchronizacja Może być Prowadzona z baz Dowolnego Typu, od Najbardziej Wykorzystywanych Obecnie baz Opartych na Języku Sql, Takich jak ms sql czy Oracle, po Bazy Plikowe, jak Dbf. Program Studio Spedycja Jest Aplikacją Windows, Pozwalającą na Dostęp do Danych i ich Obsługę Przez Pracowników Magazynu. Główne Zadanie Programu to Szybkie, Seryjne Drukowanie Dokumentów do Przygotowania Towaru do Spedycji, Druk Etykiet, Oraz Rejestracja Informacji Spedycyjnych. Wykorzystanie Kodów Kreskowych w Wydrukach Dokumentów i Etykiet, Pozwala na Szybką Identyfikacje Paczek, Kojarzenie ich ze Listami Spedycyjnymi. Logika Programu na Podstawie Wykonanych Działań na Dokumencie, Przenosi Automatycznie Poszczególne Dokumenty Pomiędzy Widokami Operacyjnymi, w Przejrzysty Sposób Pozwalają na Zorientowanie Się, Które Dokumenty Czekają na Wysyłkę, a Które są już Wysłane, co Wydatnie Zwiększa Efektywność Pracy Magazynu. Niewielka Liczba Widoków Operacyjnych Oraz Duże Możliwości Filtrowania Danych, Powodują iż Program Jest Łatwy w Obsłudze. Możliwe Jest też Wprowadzenie Kolektorów Danych, Pozwalających Pracownikom Znajdującym się w Magazynie Identyfikować Poszczególne Paczki, jak Również Sprawdzać Prawidłowość ich Wydania Bezpośrednio w Miejscu Znajdowania się Towaru. Istnieje też Możliwość Przygotowania Wersji Programu, Która Będzie Bezpośrednio Pracować na Bazie sql Programu do Sprzedaży, Np.: subiekt Sqlcdn xl Symfonia Forte Enova Sonetahermes Humansoftcorax Humansoft

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-06-11 02:02:04

Integracja
integracjaintegracja

programem
programemprogramem
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018