SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

rejestracja
rejestracjarejestracja

przewozowych
przewozowych

Oprogramowanie ASP.net 9266073331126


Spedycja
OPROGRAMOWANIE ASP.NET rejestracja numerów listów przewozowych.

Spedycja
OPROGRAMOWANIE ASP.NET Moduł dedykowany do obsługi magazynu w zakresie spedycji w oparciu o firmy kurierskie. Praca z programem Spedycja .net polega na rejestracji numerów listów przewozowych, która kojarzone są z dokumentami wydania z magazynu Wz wraz z możliwością wydrukowania dokumentów na zwykłej.

Spedycja
OPROGRAMOWANIE ASP.NET Moduł dedykowany do obsługi magazynu w zakresie spedycji w oparciu o firmy kurierskie. Praca z programem Spedycja .net polega na rejestracji numerów listów przewozowych, która.

Spedycja
OPROGRAMOWANIE ASP.NET Moduł dedykowany do obsługi magazynu w zakresie spedycji w oparciu o firmy kurierskie. Praca z programem Spedycja .net polega na rejestracji numerów listów przewozowych, która kojarzone są z dokumentami wydania z magazynu Wz wraz z.

http://spedycja.softwarestudio.com.pl/
Moduł Dedykowany do Obsługi Magazynu w Zakresie Spedycji w Oparciu o Firmy Kurierskie. Praca z Programem Spedycja .net Polega na Rejestracji Numerów Listów Przewozowych, Która Kojarzone są z Dokumentami Wydania z Magazynu wz Wraz z Możliwością Wydrukowania Dokumentów na Zwykłej Drukarce Laserowej lub Atramentowej Oraz Opcją Drukowania Etykiet z Kodem Kreskowym do Naklejenia na Przesyłce za Pomocą Drukarki Kodów Kreskowych. Program Spedycja .net Został Wdrożony i Zintegrowany do Obsługi Firm Kurierskich: dhl Glsdpdopekups Program Może być Zintegrowany z Systemem erp Wykorzystywanym w Państwa Firmie, w Zakresie Odczytywania Dokumentów Wydań wz (poleceń Wydania dla Magazyniera), Odczytywania Kartotek Kontrahentów Oraz Asortymentu - Baza Magazynowa.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-03-17 10:27:56

Spedycja
spedycjaspedycja
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018