SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

programu
programuprogramu

magazynowego
magazynowegomagazynowego

programowanie
programowanieprogramowanie

usługi
usługiusługi

program
programprogram

zamówienie
zamówienie

Funkcje programu magazynowego 9262195834552


Personalizacja ustawień systemu
FUNKCJE PROGRAMU MAGAZYNOWEGO dopasowanie programu magazynowego programowanie usługi programowania program na zamówienie.

Personalizacja systemu WMS
FUNKCJE PROGRAMU MAGAZYNOWEGO Personalizacja, czyli dostosowanie programu do własnych potrzeb i wymagań: Budowa oparta o szablony dająca możliwość rozbudowy systemu o dodatkową funkcjonalność gwarantująca jego stałe dostosowanie do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa.Personalizacja układu Menu dla poszczególnych grup użytkowników (ról) - za pomocą szablonu.

Personalizacja ustawień systemu
FUNKCJE PROGRAMU MAGAZYNOWEGO Personalizacja, czyli dostosowanie programu do własnych potrzeb i wymagań: Budowa oparta o szablony dająca możliwość rozbudowy systemu o dodatkową funkcjonalność gwarantująca jego stałe dostosowanie do.

Personalizacja systemu WMS
FUNKCJE PROGRAMU MAGAZYNOWEGO Personalizacja, czyli dostosowanie programu do własnych potrzeb i wymagań: Budowa oparta o szablony dająca możliwość rozbudowy systemu o dodatkową funkcjonalność gwarantująca jego stałe dostosowanie do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa.Personalizacja układu Menu dla poszczególnych grup użytkowników.

http://magazyn.wysokiego.skladowania.pl/
Personalizacja, Czyli Dostosowanie Programu do Własnych Potrzeb i Wymagań: budowa Oparta o Szablony Dająca Możliwość Rozbudowy Systemu o Dodatkową Funkcjonalność Gwarantująca Jego Stałe Dostosowanie do Zmieniających się Potrzeb Przedsiębiorstwa.personalizacja Układu Menu dla Poszczególnych Grup Użytkowników (ról) - za Pomocą Szablonu Konfiguracyjnego Xml. Możliwość Wyboru Układu Menu: Standardowe Menu, Office 2007, Outlook. Dostosowanie Układu Formatek Wyświetlanych na Ekranie - za Pomocą Szablonu - Format Html Dostosowanie Układu Widoków Tabel - Szerokości, Opis Etykiet, Edycji Poszczególnych Kolumn, Formatu Wyświetlania Danych - za Pomocą Szablonu Aspx. Zmiana Szablonów Wydruków Dokumentów Drukowanych Przez System i Eksportowanych do pdf - Format Szablonu xml - Rdlc Oraz Szablony rdl Zapisywane w Serwerze Raportów sql (reporting Services) ponadto Program Posiada Specjalny Moduł Personal Designer za Pomocą Którego Administrator Może Indywidualnie Projektować Układ Menu Oraz Tabelę dla Każdego Użytkownika Programu.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-07-04 19:49:52

Personalizacja
personalizacjapersonalizacja

systemu
systemusystemu

WMS
wmswms
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018