SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

Wydarzenia 8305161301871


Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA symantec antywirus.

Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z serii 8300) zawiera nową technologię kontrolującą reputację nadawcy, która umożliwia firmom kompleksową ochronę nieustrukturyzowanych danych, takich jak poczta e-mail, wiadomości z komunikatorów internetowych i pliki, oraz nowe funkcje zarządzania zmniejszające zagrożenia i nakład.

Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z serii 8300) zawiera nową technologię kontrolującą reputację nadawcy, która umożliwia firmom kompleksową ochronę nieustrukturyzowanych danych, takich jak poczta.

Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z serii 8300) zawiera nową technologię kontrolującą reputację nadawcy, która umożliwia firmom kompleksową ochronę nieustrukturyzowanych danych, takich jak poczta e-mail, wiadomości z komunikatorów internetowych i pliki, oraz nowe funkcje.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/firma-symantec-prezentuje
Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z Serii 8300) Zawiera Nową Technologię Kontrolującą Reputację Nadawcy, Która Umożliwia Firmom Kompleksową Ochronę Nieustrukturyzowanych Danych, Takich jak Poczta E-mail, Wiadomości z Komunikatorów Internetowych i Pliki, Oraz Nowe Funkcje Zarządzania Zmniejszające Zagrożenia i Nakład Prac Administracyjnych. wyniki Ankiety Przeprowadzonej Przez Firmę Symantec Wykazały, że w Większości Firm Liczba Wiadomości E-mail Rośnie co Roku o Ponad 30 Procent. z Badań Wynika Także, że Między 2001 a 2008 Rokiem Procentowy Udział Spamu w Poczcie E-mail Wzrósł z 8 do 80 Procent, a w Wielu Firmach Wynosi Nawet 95 Procent. „jako że Liczba Niepożądanych Wiadomości Rośnie w Zastraszającym Tempie, a Jednocześnie Stają się one Coraz Bardziej Złożone, Administratorzy Poczty E-mail Potrzebują Zabezpieczenia Obrzeży Sieci, Które Rozpozna Wiarygodne Wiadomości i Zablokuje Spam” — Powiedział Francis Desouza, Starszy Wiceprezes ds. Zarządzania Ryzykiem dot

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-01-21 10:27:56
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018