SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

internet
internetinternet

Technologie 8304152832080


Internet Explorer 7
TECHNOLOGIE internet explorer 7 aspnet.

Internet Explorer 7
TECHNOLOGIE Zaawansowane drukowanie Program b>Internet Explorer/b> 7 automatycznie skaluje stronę sieci Web, przygotowując ją do drukowania, tak aby w całości mieściła się ona na stronie wydruku. Opcje drukowania obejmują także regulowane marginesy, niestandardowe układy stron, możliwość usunięcia nagłówków i stopek oraz.

Internet Explorer 7
TECHNOLOGIE Zaawansowane drukowanie Program b>Internet Explorer/b> 7 automatycznie skaluje stronę sieci Web, przygotowując ją do drukowania, tak aby w całości mieściła się ona na stronie wydruku..

Internet Explorer 7
TECHNOLOGIE Zaawansowane drukowanie Program b>Internet Explorer/b> 7 automatycznie skaluje stronę sieci Web, przygotowując ją do drukowania, tak aby w całości mieściła się ona na stronie wydruku. Opcje drukowania obejmują także regulowane marginesy, niestandardowe układy stron, możliwość.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/internet-explorer-7
Zaawansowane Drukowanie program B>internet Explorer/b> 7 Automatycznie Skaluje Stronę Sieci Web, Przygotowując ją do Drukowania, tak aby w Całości Mieściła się ona na Stronie Wydruku. Opcje Drukowania Obejmują Także Regulowane Marginesy, Niestandardowe Układy Stron, Możliwość Usunięcia Nagłówków i Stopek Oraz Drukowanie Tylko Wybranego Tekstu. pole Wyszukiwania Błyskawicznego przeszukiwanie Sieci web za Pomocą Ulubionej Wyszukiwarki Jest Teraz Możliwe Bezpośrednio z Pola Wyszukiwania Umieszczonego na Pasku Narzędzi. nie ma Potrzeby Dodawania Kolejnych Pasków Narzędzi. z Listy Rozwijanej Można w Prosty Sposób Wybrać Nowych Dostawców. Można też Łatwo Dodać ich do tej Listy. centrum Ulubionych Stron uzyskaj Łatwy Dostęp do Ulubionych, Grup Kart, Historii Oraz Subskrypcji Źródeł Danych Rss. Menu Centrum Ulubionych Stron Jest Rozwijane w Razie Potrzeby; aby Jeszcze Bardziej Ułatwić Dostęp do Menu, Można je Zakotwiczyć w Danym Miejscu. źródła Danych rss program Internet exp

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-01-01 02:02:04

Internet
internetinternet
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2019