Program WMS: rozwiązania w magazynie

Aplikacja internetowa

APLIKACJA INTERNETOWA - Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia Magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez aplikacje internetową.

Oprogramowanie do magazynu wysokiego składowania

OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE - Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają na zarządzanie magazynem za pomocą komputerowego oprogramowania magazynowego, nie tylko bezpośrednio personelowi znajdującemu się na terenie zakładu, ale poprzez internet z dowolnego miejsca na ziemi. Oprogramowanie magazynowe udostępniane może być także klientom magazynu przez internet lub aplikacje na tablet lub telefon z systemem Android.

Program magazynowy

PROGRAM MAGAZYNOWY - Program magazynowy Studio Magazyn WMS.net to nowoczesne i elastyczne oprogramowanie dedykowane dla firm logistycznych, handlowych i produkcyjnych uzupełniające potrzeby szczegółowej ewidencji magazynowej, której nie posiadają standardowe aplikacje ERP.

PROGRAM MAGAZYNOWY -

Awizacja dostaw

AWIZACJA DOSTAW - W programie Studio Magazyn WMS.net dostępna jest funkcjonalność umożliwiająca awizację dostaw do magazynu wraz z ewidencją rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem (dostawy i wysyłki) oraz tworzenie harmonogramów dla magazynu i rampy załadunkowej.

Import z excela do bazy SQL

IMPORT Z EXCELA - import danych z pliku XLS - wgrywanie z excela - excel2eql.

Magazyn klienta

MAGAZYN KLIENTA - Specjalistyczne firmy logistyczne zajmujące się usługami związanymi z prowadzeniem magazynu dla swoich klientów mogą oferować im dostęp do danych za pomocą modułu internetowego.

Moduł WMS dla Wfmag

WMS DLA WFMAG - Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Studio Magazyn WMS.net może współpracować z programem WF-mag Wapro. http://www.wapro.pl/.

Program internetowy www

PROGRAM INTERNETOWY WWW - Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez program internetowy www.

Program magazynowy

PROSTY PROGRAM MAGAZYNOWY - Program magazynowy WMS.net został przygotowany z myślą o łatwym zarządzaniu dowolnym magazynem wysokiego składowania. Program doskonale sprawdza się we wszystkich firmach posiadających magazyny wymagające sprawnego zarządzania zarówno za pomocą komputera, przeglądarki internetowej jak i urządzeń mobilnych.

PROGRAM MAGAZYNOWY -

System magazynowy

USŁUGI LOGISTYCZNE - Szczególnym zadaniem realizowanym w ramach systemów wms jest bezbłędna lokalizacja towarów w magazynie oraz kontrola przebiegu obrotu magazynowego. Pomiędzy tymi systemami powinna funkcjonować sprawna wymiana danych, oparta na ujednoliconych standardach przekazywania informacji. System dostarcza informacji dotyczących stanu magazynowego według wielu różnych kryteriów oraz umożliwia sprawną lokalizację każdej partii towaru i każdej pojedynczej przesyłki.

SYSTEM MAGAZYNOWY - Dla wielu firm internet stał się błyskawicznie podstawowym środkiem komunikacji z klientami. Jest ona na bieżąco modyfikowana, a wyświetlane informacje oddają stan momentu żądania usługi przez klienta. Zleceniem magazynowym określamy zbiór operacji magazynowych połączonych według określonego kryterium wykonywane przez operatora - magazyniera. Rozwój tego narzędzia stawia coraz trudniejsze zadania przed twórcami rozwiązań internetowych.

Web Service

WEB SERVICE - Web Service określane jako usługi sieciowe, umożliwiają budowę prostych, rozproszonych aplikacji, niezależnych od platformy. W swoim działaniu wykorzystują one powszechnie znany standard XML.

WEB SERVICE - Web Service określane jako usługi sieciowe, umożliwiają budowę prostych, rozproszonych aplikacji, niezależnych od platformy. W swoim działaniu wykorzystują one powszechnie znany standard XML

Drukarka kodów kreskowych

DRUKARKA KODÓW KRESKOWYCH - Drukarka kodów kreskowych ZEBRA ZM400 to doskonałe półprzemysłowe rozwiązanie do wykorzystania z modułem drukowania etykiet logistycznych GS1.

EDI - elektroniczna wymiana danych

EDI - ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH - Wdrożenie Elektronicznej Wymiany Danych EDI (ang. Elektronic Data Interchange), to kilkustopniowy proces realizowany zarówno w przedsiębiorstwie jak i w relacjach z partnerami z otoczenia gospodarczego. Szczególnie istotne jest zapewnienie otwartości systemu poprzez zastosowanie globalnie akceptowanych standardów.

Firmy kurierskie wysyłka z magazynu

FIRMY KURIERSKIE - Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich - spedycyjnych wiąże się z dodatkową pracą polegającą na spakowaniu i oznakowaniiu przesyłki kurierskiej .

Magazyn Framework

MAGAZYN FRAMEWORK - Program wersja Framework przeznaczony jest do pracy w środowisku Windows z interfejsem przypominającym pakiet Office 2007/2010.

Role i użytkownicy systemu WMS.net

ROLE I UŻYTKOWNICY W SYSTEMIE WMS - Bezpieczeństwo oraz role użytkowników programu magazynowego.

Skaner Motorola MC9190-G

MOTOROLA MC9190-G - Urządzenie MC9190-G gwarantuje dostęp do najnowocześniejszej technologii skanowania, która umożliwia skanowanie różnych rodzajów kodów kreskowych, z małej i dużej odległości, a także skanowanie kodów uszkodzonych lub zabrudzonych. Motorola MC9190-G z Windows CE lub Windows Mobile to doskonałe narzędzi pracy magazyniera.

Skanowanie numeru seryjnego

SKANOWANIE NUMERU SERYJNEGO - Ewidencja urządzeń posiadajacych unikalny numer seryjny (SN - Serial Number) występujący w urządzeniach elektrycznych, elektrnicznych lub mechanicznych wymaga zastosowania systemu automatycznej identyfikacji za pomocą kodów kreskowych lub kodów QR.

SQL 2008 Server w magazynie

SQL 2008 SERVER - Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft z której korzysta program magazynowy WMS.net.

SQL express w magazynie

SQL EXPRESS - Baza danych Microsoft SQL express to bezpłatna wersja doskonałego systemu bazodanowego z którego korzystać program magazynowy WMS.net.

Motorola Symbol MC9090 w magazynie WMS

MOTOROLA SYMBOL MC9090 - Terminal radiowy MOTOROLA/SYMBOL MC9090 serii MC 9090 z WIndows Mobile to doskonałe rozwiązanie do magazynu wysokiego składowania.

PSC Falcon 4410 w magazynie WMS

PSC FALCON 4410 - Terminal radiowy z Windows Mobile do wykorzystania w magazynie wysokiego składowania PSC Falcon 4410 4420 producent Datalogic .

Usługi sieciowe

USŁUGI SIECIOWE - Web Service określane jako usługi sieciowe, umożliwiają budowę prostych, rozproszonych aplikacji, niezależnych od platformy. W swoim działaniu wykorzystują one powszechnie znany standard XML.