SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Demo

WYGENEROWAĆ ETYKIETĘ

Moduły systemu WMS

Oprogramowanie WMS służy koordynowaniu prac magazynowych, i jest to wysoce wyspecjalizowane system usprawniające wszystkie procesy zachodzące w magazynach. Mają one duże znaczenie przede wszystkim dla operatorów (usługodawców) logistycznych, obsługujących w swoich magazynach i terminalach codziennie dużą liczbę zróżnicowanych przesyłek, pochodzących od wielu nadawców i kierowanych do wielu odbiorców. W celu dopasowania rozwiązań SoftwareStudio producent oprogramowania oferuje moduły systemu WMS, które pomagają w codziennej pracy magazynierów.

W firmach świadczących usługi logistyczne systemy WMS stanowią często technologię wspierającą działanie systemu zarządzającego ERP. Pomiędzy tymi systemami powinna funkcjonować sprawna wymiana danych, oparta na ujednoliconych standardach przekazywania informacji. Nowe klasy oprogramowania zapewniają zwykle obsługę zróżnicowanych danych w poszczególnych podsystemach informatycznych przedsiębiorstw i swobodne przenoszenie ich z modułu do modułu. To z kolei pozwala na całkowite automatyzowanie ruchu produktów w magazynach z wykorzystaniem oprogramowania WMS.

Organizacja magazynu

Mniejsze firmy od tych dużych różnią się tym, że dla nich niemal każda przesyłka jest przesyłką indywidualną. W zakres prac wdrożeniowych powinny wchodzić: przygotowanie do wdrożenia polegające na zainstalowaniu sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, oraz prace marketingowe mające na celu zapoznanie kadry zarządzającej z ogólnymi możliwościami systemu, kierunkami ewentualnej jego rozbudowy i zasad współpracy z innymi systemami. Magazyn wydaje towar na podstawie dowodu wm, dokument ten może generować w magazynie docelowym zapis na czarno dokument mp.

Budowa i organizacja magazynu narzuca ograniczenia, związane z wytryuzmałością regałów na górnych poziomach nie można składować pojemników cięższych niż x, w pewnych lokalizacjach nie można składować palet o wymiarach inny niż y, materiały łatwopalne muszą znajdować się jedynie w strefach z itp.

Wygenerować etykietę

Hosting aplikacji

Nowoczesne rozwiązania usług hostingowych, które pozwalają na niezawodne działanie różnego rodzaju aplikacji on-linowych w chmurze. Hosting aplikacji dedykowany jest dla firm tworzącym zaawansowane systemy informatyczne oraz ich klientom. Środowiskiem wirtualizacji z którego korzysta hosting oprogramowania jest VMware Virtual San (VSan). Środowisko HOSTINGU APLIKACJI można w określić, jako prywatne, wirtualne centrum danych lub prywatną chmurą obliczeniową. Rozwiązanie dla firm tworzących oprogramowanie, które pozwala sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zasoby serwerowe i przestrzeń dyskową. Fizycznie serwery aplikacji hostowanych w chmurze znajdują się w data center ATM w Warszawie w dwóch niezależnych lokalizacjach.

hosting oprogramowanie,wygenerować etykietę,zarządzanie magazynami
DEMO
SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008 - 2018