Program magazyn Online

Program magazyn Online od SoftwareStudio to niezwykle wygodny sposób zarządzania procesami magazynowymi poprzez Internet.

Program magazyn Online

WMS od SoftwareStudio

WMS jest profesjonalnym systemem do nadzoru prac magazynowych, a także generowania dokumentów. W tym tabel, raportów i innych. Wszystkie moduły pozwalają na sprawne zarządzanie procesami zachodzącymi w magazynie. Oprogramowanie od SoftwareStudio wyróżnia się możliwością obsługi przez Internet.

Program magazyn Online

Program magazyn Online

WMS Online można obsługiwać przez każde urządzenie z zainstalowaną przeglądarką internetową. Może to być tablet, telefon, laptop, komputer stacjonarny. Wystarczy wpisać odpowiedni adres do przeglądarki internetowej, a następnie zalogować się do panelu użytkownika poprzez wpisanie nazwy użytkownika i hasła. W zależności od tego czy oprogramowanie obsługuje się przez kierownika magazynu, czy przez klienta, albo też inną osobę do tego upoważnioną, można ustalić różne aktywne moduły. Dzięki temu edycja i dodawanie konkretnych danych będzie wykonywane wyłącznie przez osoby, które są odpowiedzialne za konkretne działania. Dla innych użytkowników dane i moduły będą całkowicie niewidoczne.

Zarządzanie magazynem przez Internet

Obsługa systemu WMS jest możliwa z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu pracownicy magazynu, na przykład kierownik, mogą śledzić na bieżąco wszystkie zmiany oraz postępy prac na magazynie.

Program magazym Online. Dostosowanie oprogramowania WMS

Programiści od SoftwareStudio to specjaliści, którzy mogą dopasować funkcjonalność systemu do wymagań przedsiębiorstwa nabywającego program WMS. Oprogramowanie od SoftwareStudio można wzbogacić o dodatkowe funkcje, a także opcje. Ponadto łatwo będzie rozbudować istniejące już moduły, a także zmienić kolejność oraz wygląd programu.

Program magazyn Online także dla firm międzynarodowych

WMS jest oprogramowaniem, które będzie idealne nawet dla dużych magazynów wysokiego składowania, a także dla firm logistycznych, przedsiębiorstw posiadających oddziały w różnych państwach oraz dla firm świadczących usługi magazynowe na zasadzie outsourcingu. Oprogramowanie domyślnie jest obsługiwane w języku polskim. Jednak można ustawić różne języki, w zależności od tego, w jakim kraju są magazyny i oddziały przedsiębiorstwa.

komunikacja z programem
Komunikacja z programem magazynowym

Komunikacja z programem magazynowym użytkownika z odbywa się wielowariantowo, tzn. tę samą czynność można wykonać w różny sposób. Generalnie możliwa jest obsługa systemu przy pomocy myszk…

system transakcyjny
Transakcje

Za pomocą MENU program magazynowy pozwala wywoływać, czyli uruchamiać odpowiednie elementy systemu zwane transakcjami. Transakcje w tym rozumieniu jest dowolne wywołanie elementy stanowiące skł…

waga-paletowa
Wagi paletowe

SoftwareStudio Sp. z o.o. wybiera z dostępnych na rynku urządzeń wspierających pracę magazynu najlepsze, a także prawdzone rozwiązania. Dlatego polecamy naszym klientom moduł doważenia palet …

  • Aplikacje dla magazynów wysokiego składowania. Nowoczesna aplikacja dla magazynów wysokiego oraz wyposażenie stanowią podstawę nowoczesnego magazynu. SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa). Jest to oferowany przez SoftwareStudio model chmury obliczeniowej polegający na tym, że usługi zapewniają dostęp do oprogramowania przez Internet. Za taką usługę klient płaci SoftwareStudio miesięczną zryczałtowaną opłatę abonamentową. Klient uzyskuje bezpieczny dostęp do programów.
  • System WMS online. SoftwareStudio dostarcza system WMS dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. System WMS online. Table Of Contents Dlaczego system wms online? System WMS online, czyli SoftwareStudio dostarcza system #WMS dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. System WMS online System zarządzania awizacjami Oprogramowanie Studio VSS.net to system zarządzania awizacjami, czyli rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution), czyli system informatyczny do zarządzania.
  • WMS system. Oferowane przez SoftwareStudio rozwiązania WMS system przeznaczone są dla wymagających przedsiębiorstw, którym standardowe aplikacje magazynowe nie zapewniają odpowiednich rozwiązań. WMS system. Table Of Contents Dlaczego wms system? WMS system, czyli Oferowane przez #SoftwareStudio rozwiązania #WMS system przeznaczone są dla wymagających przedsiębiorstw, którym standardowe aplikacje magazynowe nie zapewniają odpowiednich rozwiązań. WMS system Magazyny wysokiego składowania W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba.
Paulina Nijak