Program WMS: rozwiązania w magazynie

Aplikacja internetowa

APLIKACJA INTERNETOWA - Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia Magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez aplikacje internetową.

Oprogramowanie do magazynu wysokiego składowania

OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE - Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają na zarządzanie magazynem za pomocą komputerowego oprogramowania magazynowego, nie tylko bezpośrednio personelowi znajdującemu się na terenie zakładu, ale poprzez internet z dowolnego miejsca na ziemi. Oprogramowanie magazynowe udostępniane może być także klientom magazynu przez internet lub aplikacje na tablet lub telefon z systemem Android.

Program magazynowy

PROGRAM MAGAZYNOWY - Program magazynowy Studio Magazyn WMS.net to nowoczesne i elastyczne oprogramowanie dedykowane dla firm logistycznych, handlowych i produkcyjnych uzupełniające potrzeby szczegółowej ewidencji magazynowej, której nie posiadają standardowe aplikacje ERP.

Awizacja dostaw

AWIZACJA DOSTAW - W programie Studio Magazyn WMS.net dostępna jest funkcjonalność umożliwiająca awizację dostaw do magazynu wraz z ewidencją rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem (dostawy i wysyłki) oraz tworzenie harmonogramów dla magazynu i rampy załadunkowej.

Import z excela do bazy SQL

IMPORT Z EXCELA - import danych z pliku XLS - wgrywanie z excela - excel2eql.

Magazyn klienta

MAGAZYN KLIENTA - Specjalistyczne firmy logistyczne zajmujące się usługami związanymi z prowadzeniem magazynu dla swoich klientów mogą oferować im dostęp do danych za pomocą modułu internetowego.

Moduł WMS dla Wfmag

WMS DLA WFMAG - Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Studio Magazyn WMS.net może współpracować z programem WF-mag Wapro. http://www.wapro.pl/.

Program internetowy www

PROGRAM INTERNETOWY WWW - Wiele firm, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnego sklepu internetowego, nie planuje prowadzenia magazynu, a jedynie bieżące realizowanie zamówień poprzez program internetowy www.

Program magazynowy

PROSTY PROGRAM MAGAZYNOWY - Program magazynowy WMS.net został przygotowany z myślą o łatwym zarządzaniu dowolnym magazynem wysokiego składowania. Program doskonale sprawdza się we wszystkich firmach posiadających magazyny wymagające sprawnego zarządzania zarówno za pomocą komputera, przeglądarki internetowej jak i urządzeń mobilnych.

Web Service

WEB SERVICE - Web Service określane jako usługi sieciowe, umożliwiają budowę prostych, rozproszonych aplikacji, niezależnych od platformy. W swoim działaniu wykorzystują one powszechnie znany standard XML.

WEB SERVICE - Web Service określane jako usługi sieciowe, umożliwiają budowę prostych, rozproszonych aplikacji, niezależnych od platformy. W swoim działaniu wykorzystują one powszechnie znany standard XML

Drukarka kodów kreskowych

DRUKARKA KODÓW KRESKOWYCH - Drukarka kodów kreskowych ZEBRA ZM400 to doskonałe półprzemysłowe rozwiązanie do wykorzystania z modułem drukowania etykiet logistycznych GS1.

EDI - elektroniczna wymiana danych

EDI - ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH - Wdrożenie Elektronicznej Wymiany Danych EDI (ang. Elektronic Data Interchange), to kilkustopniowy proces realizowany zarówno w przedsiębiorstwie jak i w relacjach z partnerami z otoczenia gospodarczego. Szczególnie istotne jest zapewnienie otwartości systemu poprzez zastosowanie globalnie akceptowanych standardów.

Firmy kurierskie wysyłka z magazynu

FIRMY KURIERSKIE - Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich - spedycyjnych wiąże się z dodatkową pracą polegającą na spakowaniu i oznakowaniiu przesyłki kurierskiej .

Magazyn Framework

MAGAZYN FRAMEWORK - Program wersja Framework przeznaczony jest do pracy w środowisku Windows z interfejsem przypominającym pakiet Office 2007/2010.

Polityka bezpieczeństwa w magazynie

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA - Domyślnie program używa autentykacji przez formularze, istnieje jednak możliwość wdrożenia rozwiązań w sieci lokalnej opartej o autentykację przez Windows, w takim wypadku zalogowanie do systemu MS Windows pozwala na automatyczną identyfikacją pracownika i nadanie mu określonych uprawnień do aplikacji.

Role i użytkownicy systemu WMS.net

ROLE I UŻYTKOWNICY - Bezpieczeństwo oraz role użytkowników programu magazynowego.

Skaner Motorola MC9190-G

MOTOROLA MC9190-G - Urządzenie MC9190-G gwarantuje dostęp do najnowocześniejszej technologii skanowania, która umożliwia skanowanie różnych rodzajów kodów kreskowych, z małej i dużej odległości, a także skanowanie kodów uszkodzonych lub zabrudzonych. Motorola MC9190-G z Windows CE lub Windows Mobile to doskonałe narzędzi pracy magazyniera.

Skanowanie numeru seryjnego

SKANOWANIE NUMERU SERYJNEGO - Ewidencja urządzeń posiadajacych unikalny numer seryjny (SN - Serial Number) występujący w urządzeniach elektrycznych, elektrnicznych lub mechanicznych wymaga zastosowania systemu automatycznej identyfikacji za pomocą kodów kreskowych lub kodów QR.

SQL 2008 Server w magazynie

SQL 2008 SERVER - Microsoft SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft z której korzysta program magazynowy WMS.net.

SQL express w magazynie

SQL EXPRESS - Baza danych Microsoft SQL express to bezpłatna wersja doskonałego systemu bazodanowego z którego korzystać program magazynowy WMS.net.

Motorola Symbol MC9090 w magazynie WMS

MOTOROLA SYMBOL MC9090 - Terminal radiowy MOTOROLA/SYMBOL MC9090 serii MC 9090 z WIndows Mobile to doskonałe rozwiązanie do magazynu wysokiego składowania.

PSC Falcon 4410 w magazynie WMS

PSC FALCON 4410 - Terminal radiowy z Windows Mobile do wykorzystania w magazynie wysokiego składowania PSC Falcon 4410 4420 producent Datalogic .

Usługi sieciowe

USŁUGI SIECIOWE - Web Service określane jako usługi sieciowe, umożliwiają budowę prostych, rozproszonych aplikacji, niezależnych od platformy. W swoim działaniu wykorzystują one powszechnie znany standard XML.